Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha manapság ennyi lekezelő és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha manapság ennyi lekezelő és tapíntatlan nő van akkor hogyan ismerkedjen az ember?

Figyelt kérdés
Ezt nem csak én találtam ki de bizonyos nők olyan stílust engednek meg maguknak hogy már már bicska nyitogató.Tudom mi férfiak is tehetünk róla ez nyílvánvaló de aki rendes azt is egy kapta fa alá veszik.Én nem vagyok az beszolgatós fajta hogy huu de jó a seg.ged baby meg huu de megb@asználak és hasonlók.De valamiért engem is így kezelnek és már már sértő módon viselkednek.Én nem vagyok papucs fajta igaz,de én férfinek érzem magam,ami nem azt jelenti hogy bunkó vagyok.Tisztelem a nőket nem nyalom a seg.güket sem de bunkó sem vagyok.Most kérdem én ha így viszonyul a legtöbb nő a férfiakhoz akkor hogyan ismerkedjen így az ember ha vannak olyan nők akik meg sem hallgatják hogy mit akarsz hanem leóltanak és egyből beskatulyáznak?!Nem nem álltalánosítani szeretnék de sokszor bele futottam ilyenben,hogy az meber normálisan ismerkedni akar aztán kap hideget meleget hogy az még a legkeményebb férfinak is fájó tud lenni.Ezt már férfi sors társaimmal megvitattok,de itt felmerészeltem tenni a kérdés és kíváncsian várom a válaszokat!:D
2012. szept. 12. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

Pontosan mi is az, ami neked fájó?


A nők azért mondják meg durván, ha valaki nem tetszik nekik, mert a férfiak az egyszerű nemet nem szokták megérteni. Ilyenkor jobb bunkón megmondani és örökre belefojtani a szót a másikba.

Az írásodból látszik, hogy mimóza lelkedet csúnya beszéddel leplezed, ez sem jön be sok nőnek. Talán a romáknak.

2012. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

ma 21:26


Ez nem mmimóza lelküség kérlek szépen és én az a fajta vagyok aki megérti szó nélkül is ha nem akar tőle valamit.Pontossan erről beszélek amit úgy látszik nem értettél meg!!Én soha nem akaszkodtam egy nőre sem,ha azt mondta nem akkor tudomásl vettem és többet nem kerestem.Sőt olyan is volt hogy magamtól léptem le mert láttam hogy esélytelen a dolog.Nagyon nem érted hogy miről beszélek,mert én nem az a kategória vagyok aki nem képes megérteni.

2012. szept. 12. 21:29
 3/17 A kérdező kommentje:

ma 21:26


Huuuha mi a csúnya szövegemben mert egy se.gg szót lemertem írni??Jaj ne túlozzál már kérlek pfff:D

2012. szept. 12. 21:30
 4/17 anonim ***** válasza:
Akik meg sem hallgatnak azok nyilvan meg sem erdemlik, hogy kezdemenyezz veluk, sajnos erre tenyleg csak azt lehet mondani, hogy rossz helyen keresgelsz ..rossz eemberekkel futottal ossze stb, attol, hogy ilyen tapasztalataid voltak meg millio egy rendes lany van hidd el csak korul kell nezni. Ha olyanokba botlasz akik bunkok veled egy percig se foglalkozz veluk.
2012. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Abszolút egyetértek a kérdezővel mostanában én is rengeteg ilyennel találkoztam. Hála az égnek azért vannak kivételek, de ritka.
2012. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"még a legkeményebb férfinak is fájó tud lenni."


Erre egy konkrét példát tudnál mondani? Mi volt a helyzet, mit mondott a nő?

2012. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

ma 21:34


Igen többet is!!Oda mentem egy nőhöz mert beszélgetni akartam volna vele vagy ismerkedni,semmi olyat nem mondtam neki,teljesen normális voltam és csak annyit mondott hogy bocsi de nekem ku.rvára nincs kedvem veled beszélgetni!Igazából ezt hallani kellett volna így most hiába mondom neked ezt így.Mert én teljesen korrektül és normálisan mentem oda és közelettem hozzá.Pedig mondom nem vagyok egy nyúl béla...nem fogok neked itt példákat sorolni mert ha élesben lettél volna ott te,akkor te sem biztos hogy tudtál volna úgy hirtelne köpni vagy nyelni..

2012. szept. 12. 21:40
 8/17 A kérdező kommentje:
Ezt akár úgy is meg lehetett volna mondani hogy ne aragudj de nincs kedvem most beszélgetni vagy ismerkedni.Korrektül és normálisan ahogy én közeledtem feléje.Sorolhaték még példákat de nem fogok,mert te abba is találsz majd valamit amiben bele lehet kötni.
2012. szept. 12. 21:42
 9/17 A kérdező kommentje:
Még annyi tennék hozzá hogy hülye pi.csa módjára szinte letámadott hogy mit képzelek én mert lemertem szólítani.Én meg szépen csöndben tovább álltam.Bocsánatot kértem a semmiért és távoztam...utánna vissza néztem azért láttam rajta hogy hát kicsit sz.arul érzi magát a dolog miatt hogy így leoltott a semmiért.Mondom nem baj had egy a fene szerencsétlent.
2012. szept. 12. 21:47
 10/17 anonim ***** válasza:
értsd meg a nőket haver, hetente (ha nem naponta) kapják az olyan ócska szövegeket amiket gondolom te is használsz.
2012. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!