Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet olyan, hogy vki minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan, hogy vki minden előzmény nélkül hirtelen szakít? Csak úgy 'bekattan' és például már másnap nem akar találkozni? Ha nincs köztük probléma?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmnek szeretnék tanácsot adni ,mert retteg ,hogy elveszti a pasiját. Másfél éve találkozgat ezzel a pasival, de nem olyan 'igazi' kapcsolat. Mindkettő sokszor csalódott már ,ezért 'nyitott kapcsolatot akartak. ( a pasi idősebb, elvált régebben.)

Néha viccből monndták egymásnak, hogy lehet holnaptól soha többet nem találkoznak. Mindketten olyanok, hogy hamar megunták az aktuális párjukat. a barátnőmnek nem is volt még igazán hosszú kapcsolata. Én úgy látom szerlemesek egymásba csak nem merik bevallani. Tegnap együtt buliztunk és eléggé ittasak voltunk. A pasi megint elkezdte vicccből a barátnőmnek, lehet már a jövő héten nem találkoznak.. Most a barátnőm retteg, pedig szerintem nincs rá oka. A pasi úgyanúgy írt neki másnap sms-t, hogy jó volt együtt, szereti stb.. Hogy győzzem meg, hogy nekem van igazam és minden előmény nélkül nem fogja elhagyni a pasi? Vagy lehet egyik percről a msikra megunni, nem kedvelni a msikat? Mi a véleményetek? Köszönöm a válaszókat. 26/L


2009. dec. 11. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az már eleve beteg, hogy valaki ezzel szórakozik. Akármilyen "vicces". Ha így folytatódik a kapcsolatuk, akkor sosem tudnak megnyugodni. Tovább kell lépniük méghozzá a kapcsolatuk elmélyítése irányában. Ha valamelyik félnek ez nem tetszik, akkor fel kell bontani a járást. Akad olyan, aki hajlandó lesz elmélyíteni a dolgokat.


Szerintem igazából nem tudod megnyugtatni. Ez nem olyan helyzet. Ilyen helyzetben a férfi akár el is hagyhatja, de lehet csak a szája jár és így akarja kitaktikázni a másikat. Így akarja elérni, hogy a másik belezúgjon. Bármelyik is a helyzet, egyik sem egészséges.

2009. dec. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondják, hogy szabad emberek elengedik a másikat ha menni akar. A régi párjaik mindig fenyegetőztek és rájuk telepedtek. Szerintrem ezzel nyugtatják is a másikat, hogy nem lesznek egymással ilyenek. Csak így tényleg nem tudnak megnyugodni sem. Imádják ,hogy együtt minden 'spontán'. De egy kapcsolatban néha kell állandóság , bizalom.
2009. dec. 11. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos lehetséges minden előzmény nélkül otthagyni a másikat. A szemébe mondani így szeretlek meg úgy imádlak, de másnap már nem akarom a kapcsolatot tovább fojtani vele.

Velem már fordult elő és nagyon nehezen tettem túl rajta magam. Az volt a legrosszabb, hogy nem tudtam miért.

2009. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet állandóan spontánnak lenni. Az adja a lényegét a kapcsolatnak, meg a szenvedélyt. De szükség van állandóságra is, hogy egyensúlyban legyen a dolog. Mindkettőjüknek el kell mozdulniuk ebben az irányban.
2009. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kattantam már be így, de másnap rögtön felhívtam, bocsánatot kértem,elmondtam milyen fontos a számomra, és lassan 2 éve együtt vagyunk!:)
2009. dec. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tök jo lehet ugy talalkozgatni valakivel, aki allandoan figyelmeztet arra, h lehet h mar nem fogtok talalkozni.

Sztem nem normalis, és ideje lenne tovabblépni, vagy egymással vagy egymás nélkul.

2009. dec. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!