Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szexkapcsolat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szexkapcsolat vagy inkább egy éjszakás kaland? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok nektek inkább a szexbarátság vagy az egy éjszakás kaland hat inkább kiábrándítóbban ?? lányok pl ha valakivel lenne alkalmatok valamelyikre megjtennétek ? Én szívesen kipróbálnám inkább az elsőt de hogy ti mennyire vagytok kaphatóak rá, kinek mi fér bele ?? 21 éves srác vagyok Írjatok kort és nemet is :D Köszi :D

2012. szept. 18. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Addig kérdezgeted, amíg valaki fel nem ajánlja magát?
2012. szept. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy éjszakás kaland nem az érzékeny,lelkis lányoknak való hanem akik eltudják választani az érzelmeket a szexualitástól mert iszonyú nagyot lehet sérülni. én tuti hogy soha többet 25/l
2012. szept. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én mindig azt szoktam mondani, hogy a komoly kapcsolathoz, elköteleződéshez kell a "több". Ahhoz, hogy tényleg elkötelezzem magam. Felvállaljak valakit. Esetleg összeköltözzem vele, vagy ha nem is, hát rendszeresen találkozzam. Ezek kötelezettségek. Csak akkor állnak fenn, ha valóban vonzódom valakihez, szeretem őt, nem csak a testét, a "lelkét" is.


(Persze, más nők simán elköteleződnek enélkül is, hogy ne "r.bizzék" le őket, közben a kapcsolat valójában a szex körül forog, semmi egyébként nem szól- de nekem mások véleménye nem ér annyit, hogy ennyi energiát öljek valamibe, ami egyszerűbben is megoldható).


Szóval- így is lett, a mostani partnerem elérte ezt nálam. De előtte voltak szexkapcsolataim is. Érdekes, hogy mindig a másik fél akart többet! Pedig én aztán nem hitegettem senkit, megmondtam kerek-perec, ha csak a teste kellett, hogy ne számítson többre.


Így indult a barátommal is, annyi, hogy nyitott voltam, sosem zárkóztam el a komoly kapcsolattól.

Vele megéri, egy imádnivaló, aranyos, kedves fiú! :)

2012. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*egyébről
2012. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönőm a válaszokat.

2.már miért nem volt sérelmed?

3.köszi te jól által a dolgokhoz én is ilyen elképzeléssel akarok lányt keresni.

2012. szept. 18. 16:38
 6/11 anonim ***** válasza:
2 .válaszoló vagyok. konkrétan egy vadbarmot fogtam ki aki megerőszakolt gyakorlatilag, én csak egy kis ölelésre szeretgetésre vágytam volna ő meg máshogy gondolta, és hiába mondtam hogy iszonyúan fáj, nem érdekelte, folytatta tovább csak az volt a fontos neki, hogy neki jó legyen én meg kb csillagokat láttam a fájdalomtól
2012. szept. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szóval lehet csak nekem van rossz tapasztalatom
2012. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6: Na akkor én ezért megyek könnyen bele a szexkapcsolatba. Ez nálam gyakorlatilag esélytelen (előző vagyok). Egyrészt harcművészetezek, fizikailag se vagyok gyenge, másrészt a nekem tetsző réteg az átlag 60-70 kg. között mozgó fiatal srácok (de akár 50 is lehet), helyes pofival.


Akár kettő is jöhet belőle. :)

2012. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7: Egyébként én sem értem. Vannak fiú edzőtársaim, jó erőnlétben, és nem jellemző ez rájuk (szoktunk beszélgetni a témáról, konkrétumok nélkül).


Annyira örülnek, ha egy lánynál esélyt látnak a szexre, hogy gyakorlatilag bármibe belemennek: finoman bánnak vele, sőt, ha egy lány semmi mást nem enged az orál szexen kívül, akkor csak orálisan kényeztetik, és annyi. :)


Valami kompenzáló f..fej (bocs) lehetett a fickó...

2012. szept. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, jelenleg van kapcsolatom. De ha mutatsz magadról fotót, akkor tudom, te megfelelő lennél-e számomra?


A fejedet annyira nem muszáj látnom, elég lesz valami alul öltözött, mondjuk alsóban, hogy látsszon az alkatod. :)

2012. szept. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!