Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha találkozok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha találkozok ismeretlen emberekkel nem tudok előttük megszólalni?

Figyelt kérdés
Nemrég elvitt magával a húgom egy kicsit kikapcsolódni, mivel soha nem mozdulok ki otthonról.A barátnőjével már párszor találkoztam,szoktunk egymással viccelődni, de nem nagyon beszélgetünk.Tök jól elvoltunk, nem éreztem magam annyira szorongónak,de mikor megtudtam, hogy a húgom barátnője elhívja az egyik haverját, egyre idegesebb és feszültebb lettem, mert még soha nem találkoztam vele.Próbáltam összeszedni magam, mert nem akartam, hogy első látásra már lejöjjön neki milyen zárkózott lány vagyok.De sajnos szokás szerint megint elrontottam mindent,és egész végig nem beszélgettem vele, csak ha kérdezett.Annyira gáz volt, hogy látta a bénázásomat és egy idő után mikor már csak hárman maradtunk(húgom, én, ő),rögtön rákérdezett a zárkózottságomra. Persze ha ketten vagyok a húgommal abszolút nem vagyok zárkózott, vele tök jól elbeszélgetek, de ha velünk van egy idegen, akkor már a húgommal se tudok beszélgetni, mert nagyon zavarban vagyok.Egyébként nagyon figyelmes és kedves egy srác, tök jól el lehetne vele beszélgetni, csak én nem tudok:(
2012. szept. 19. 09:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, és józan ésszel tudom, hogy ez a legnagyobb hüly.eség, amit csinálhatok, mivel nem hagyom, hogy az emberek megismerjenek. tudom, de mégis nehezen tudok megváltozni. bár ha érzem, hogy valaki úgymond "vevő" rám, vagyis látom, hogy tényleg érdeklik a dolgok, amiket kérdez, akkor én is meg tudok nyílni. én inkább akkor vagyok "kuka" ha sok ismeretlen ember között vagyok, akik viszont ismerik egymást.


na mindegy, szerintem próbáld meg felvenni a másik fél viselkedését (úgy értem, ha látod, hogy érdeklődik, érdeklődj te is). én az utóbbi időben rájöttem, hogy kevés kezdeményező típusú ember van, ezért pl. most egy új suliban vagyok, ahol mindenki új, ezért nem vártam, hogy idejöjjön valaki hozzám, hanem én kezdeményeztem a beszélgetést, és jóban is lettem egy csomó lánnyal. szerintem így lehet "gyakorolni" azt, hogy nyíltabban viselkedjünk, és ez egy idő után ösztönös lesz.19/L

2012. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!