Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom mindig velem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindig velem akar lenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem olyan régóta vagyunk együtt, de mindennap találkozni akar... Besértődik, ha azt mondom neki, hogy most a barátnőmmel leszek. Mindig azt mondja akkor, hogy nem akarok vele lenni és, hogy akkor fejezzük be ezt a kapcsolatot... Hiába mondom neki, hogy nem így van.

Mit csináljak?


2012. szept. 19. 15:34
 1/10 Illuminált ***** válasza:
58%
csinalj neki palacsintat
2012. szept. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

én pont ezért szakítottam tegnap...

írtam neki dél előtt.és elmentem dolgozni.majd a fejemhez vágta,hogy nem foglalkozok vele stb..

mondtam akkor jól van itt vége,ha nem érted meg hogy nem érek rá napközben csak este

2012. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha így van, akkor hagyd ott. Nem laktok együtt... Szóval lehet neked is programot.
2012. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Mondd meg neki hogy nagyon szereted de, a barátnőd is fontos neked
2012. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Az legyen, hogy elmesz hozza es leultok beszelgetni es elmagyarazod neki, hogy nagyon szereted es nagyon szeretsz vele lenni, nagyon fontos neked, de azt nem szabad elfelejtsd, hogy neked is van csaladod es barataid. Barataid gyakran segitettek neked es melletted voltak, nekuk is kell figyelmet szentelned es nem lehetsz haladatlan veluk szembe, nem hagyhatod cserbe oket egyik naprol a masikra.
2012. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
költözz vele össze.
2012. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Már mondtam neki, hogy nem akarom elhanyagolni a barátnőimet.

Erre a válasza: direkt akkor beszéltem meg a találkozót amikor ő ráért volna és együtt tudtunk volna lenni...

2012. szept. 19. 15:41
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
A barátod birtokolni akar téged, ez nagyon nem jó! Mondd meg neki, hogy így nem fog stimmelni a dolog, neked szükséged van szabadságra is!
2012. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Overly Attached Boyfriend... lehetne új mém
2012. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a szaván fognám. Ha ennyire be akarja fejezni, úgysem kár érte.
2012. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!