Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális dolog? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog? (lent)

Figyelt kérdés
14éves lány vagyok. Nemrég megujjaztam magam.. Ez normális dolog? Ettől elvesztem a szüzességem?
2012. szept. 19. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
manapság normálisnak számító dolog
2012. szept. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 VVMMvvmm ***** válasza:
Miért elvesztetted?
2012. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező :)

Ettől nem veszted el a szüzeséged elméletilefg gyakorlatilag visszon a szűzhártyád beszakad és attól függ hogy szűz vagy sem de addig szüzvagy míg nem volt öö...mmm pénisz a vaginádban.Így magad szakítotad be nem tudom véreztél mikor meg történt a dolog? de ha meg ujjaztad magad akkor nagy valószínűséggel be is szakadt. Amúgy teljesen normális dolog a lányok maszturbálása is és természetes:) 18/F

2012. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem rohadt gáz.. -.-" de hát mit monjak.. ?! És még azt sem tudid mitől vesztheted el.. Ha kiszakadt a szüzhártyád (amit éreztél vna) akkor igen..
2012. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lényegében maga veszi el a saját szüzeségét ez baromság szerintem gyakorlatilag így van de elméletben ha fiúval volt csak akkor veszti el a szüzeségét.
2012. szept. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fiúknál is mondják, hogy "elvesztették a szüzességüket", mikor nincs is szűzhártyájuk. Szóval ha be is szakadt neked, még nem számít annak, mivel nem voltál együtt fiúval.


Amúgy nekem nem természetes az, hogy egy lány maszturbál..

L/18

2012. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szuzhartyadat elveszted, de a szuzesseged nem
2012. szept. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!