Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasság után, belefér az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péter69 kérdése:

Házasság után, belefér az elmaradt legénybúcsú?

Figyelt kérdés

Szerintetek az egy kapcsolatba belefér, amolyan elmaradt legénybúcsú ahol a leendő férj befizet magának 1 óra sztriptízt egy prostihoz? Egy kis simogatás, de több nem , semmi szex, semmi testi érintkezés csak a látvány a fontos, plussz egy kis simi, amolyan fiatalság felettetés, ez még belefér 1xer a házasságba ugye? ez még nem számít megcsalásnak?Ez normális dolog ugye?Mert én így gondoltam!

Várom válaszotokat



#sztriptíz #házasság #prostituált #fiatalság felettetés
2012. szept. 19. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fér bele...sőt, én mélyen csalódnék barátomban, ha akármikor is ilyenen szeretne részt venni. Aztán kinek mi fér bele...

17/L

2012. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem fér bele.

De úgy írod, mintha már túl lennél rajta...

2012. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Házasság előtt sem feltétlenül OK, de házasság után egyértelműen nem fér bele. Senki nem kényszerít, hogy elkötelezd magad, de ha megtetted, utána az ilyen kicsapongás gerinctelen.
2012. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem fer bele, en inkabb simogatnam a nejem testet, mint egy retkes prostiet.
2012. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az fér bele amit gondolsz, de ez nem mindig egyezik azzal amit a feleséged gondol...

Ha látsz egy meztelen nőt amiért fizetsz, és nem történik semmi egyéb akkor talán még nem kellene lelkiismereti kérdést csinálni belőle. De a nőd ezt biztos nem díjazza. Gondolom, már tudja...

Nekem időben volt a legénybúcsúm anno, és hasonló volt a szitu, egy kis huncutsággal megspékelve, ami szintén nem szex volt csak poén és kiakadt az ara, úgy hogy közben meg ő a chippendale gyerek cerkáját leste meg két centiről amikor az orra elé tartotta, meg ki tudja mit még és hova... :DDD

2012. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Házasság előtt sem feltétlenül OK, de házasság után egyértelműen nem fér bele. Senki nem kényszerít, hogy elkötelezd magad, de ha megtetted, utána az ilyen kicsapongás gerinctelen."


Mennyi erkölcsös ember akad ilyenkor, mégis amikor valós történeteket hallok valaki mindig akad akivel meg lehet csalni a társat, akár nő vagy férfi az illető. Amennyi megcsalás történik, lassan mindenki belekerül egy-egy ilyen szituba, és itt meg mennek az elítélő kommentek, egy ilyen kis semmiség miatt...


Nem szép a megcsalás, de itt egyáltalán nem erről van szó...


A kérdezőt viszont ha érdeklik más nőcik úgy komolyabban is, akkor valami nincs rendben otthon, és lehet, hogy nem is ő a hibás igazán.

2012. szept. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

látvány, simi?? És ezért fizetni? ha már ott vagy legalább a franciatudását vedd igénybe!


Ne legyen lelkiismeret furdalásod, prostizni nem megcsalás.

2012. okt. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!