Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől r. banc lesz egy 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől r. banc lesz egy 15 éves lány?

Figyelt kérdés

Attól r.banc lesz egy 15 éves lány, ha első randin lefekszik a sráccal? És egyébként a srác volt neki az első...

Nem rólam van szó, csak úgy elméletileg tettem fel a kérdést :D De ti mit gondoltok erről?


2012. szept. 19. 20:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes volt a srácba, akkor valahol érthető, bár akkor is hülyeségnek tartom. Ha nem érzett különösebben semmit, akkor ja, az.
2012. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem ribanc, csak konnyen kaphato es felelotlen.
2012. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%
Igen, az lesz.
2012. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Első: írtam, hogy nem rólam van szó. Igazából nem történt meg...még, csak a barátnőm már évek óta bele van zúgva egy srácba, aki elhívta randizni és hát a srác köztudottan olyan nagydumás és elvileg csak arra kellenek neki a lányok meg minden...és a barátnőm azt mondta, hogy ha le akarna vele feküdni a srác még az első randin, nem ellenkezne. Plusz a barátnőm már eleve úgy vélekedik erről az egész szüzesség témáról, hogy úgyis mindenkitől azt hallja, milyen jó a szex, ilyesmi, és akkor minek tartogassa? ->Ami végülis logikus, plusz a szerelem is megvan...legalábbis a csaj részéről...de nem tom, én mindenesetre nem feküdnék le egy sráccal, hogyha tudom, hogy megdugna aztán otthagyna. Bár ez nem nagyon hatná meg.

2012. szept. 20. 16:32
 15/16 anonim ***** válasza:
Én egyszer feküdtem le egy 15 éves lánnyal, futó ismeretség volt, együtt nyaraltunk kempingben. Nem volt már szüz, de nagyon jó volt és máig szép emlék. Csak sajnos az élet távol sodort minket egymástól.
2012. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes a srácba, valahol érthető, én sem vagyok biztos benne, hogy ellen tudnék állni a szerelmemnek ilyen helyzetben (bár már nem vagyok szűz).Viszont a srác csak kihasználná.
2012. szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!