Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, kit válasszak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, kit válasszak! Érvek és ellenérvek?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok valakibe. Nagyon szeretem... De sajnos ő csak barátként tekint rám. Nem jövök be neki, mint férfi - vagyis ő ezt mondja. Régóta hajtok rá, már 3 éve. Ezalatt volt, hogy voltak pasijai, és nagyon szenvedtem. Nekem is voltak kapcsolataim, akkor úgy azért nem volt olyan rossz. Szoktunk találkozgatni, feljön hozzám, iszogatunk, beszélgetünk, itt is alszik stb.

Van egy másik lány, aki viszont szerelmes belém, de én őt csak szeretem. Nagyon aranyos, szép is, meg minden, de nem szeretem. Ellenben a másikkal, aki nekem tökéletes, az álomnőm.

De most választási helyzetbe kerültem, mivel ez a másik lány érzi, hogy valami nincs rendben, és nem elég már neki a randizgatás, többet akar, kapcsolatot, vagy akkor hagyjuk egymást, ezt mondta. Én meg nem tudom, mit tegyek, belemenjek-e vele egy kapcsolatba úgy, hogy nem vagyok belé szerelmes, de tudnám szeretni, akkor azonban fel kell hagyjak a szerelmem "üldözésével" (hülye szó rá). Vagy küldje el a lányt és folytassam a (lehet, hogy reménytelen) epekedést utána? Mert azért ez a másik lány sem fog örökké várni rám, és én sem várhatok arra, akit én szeretek. De ahogy telik az idő, egyre inkább távolabbinak érzem a szeretett nőt, mert eddig sem jött össze semmi. Még részegen sem akart soha még megcsókolni sem... Tehát..


2012. szept. 20. 14:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Soha nem fogom feladni a szerelmemet...

Majd megtudja, milyen elveszíteni, amint lesz valakim.


De nem akarom manipulálni a másikat...


Én 32 vagyok, a szerelmem 29, a másik lány meg mindössze 23...

2012. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne válaszd egyiket se, hanem vonulj el meditálni, és jöjjél rá arra, hogy tulajdonképpen mi a fenét csinálsz?


Ha jól értem, az 1. számú nőről lemondani eszedben sincs. De azért időnként beújítasz kettes számú csajokat, akik mellett továbbra is az 1. számúról ábrándozol. Aki ugye évek óta kitartóan nem akar tőled a világon semmit.

Becsapod magadat, mert azt hiszed, hogy az 1. számúval még lehet valami. Hadd mondjam el, nem lesz semmi. Akit valaki ennyire nem akar, és ilyen hosszú időn keresztül nem akar, azzal egyszerűen nincs mit kezdeni, csak lezárni és továbblépni. Te erre nem vagy hajlandó, hanem egy álomvilágba ringatod magad, miközben valós szerelmek lehetőségének egész sora megy el melletted.


Mondom, egyiket se válaszd, a 23 éves lány ennél többet érdemel, a másikat meg totál feleslegesen választanád, ugyanis ő nem is tud róla, és nem is érdekli. Inkább magadon, a pszihéden dolgozz, hogy le tudj végre zárni egy évek óta húzódó, abszolúte reménytelen ügyet, és utána válassz magadnak olyan barátnőt, akit szeretni is tudsz.

2012. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igazatok van...


Másrészt egy barátom már mondta, hogy lehet, csak így, járás nélkül "tökéletes" nekem a nő, akit szeretek, de nem véletlen, hogy minden kapcsolata max 3 hónapig tart...

A "kettessel" meg egész jól működik a randizgatás is...

2012. szept. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Lifeishard ***** válasza:

Segítek, Tesó!

Te férfi vagy nem? Markold meg a golyóidat, Veled nem lehet szórakozni!!! Tudja a plátói szerelmed, hogy szerelmes vagy belé? Ha nem is tudja, gondolom, azért ennyi idő után sejti. Ez esetben tudod, mi van? Nem akar Tőled semmit, csak egy dolgot: hogy kenegesd az egóját, meg elüsd vele az időt, ha épp' nincs jobb dolga. Mi vagy Te, Testvérem? Játszópajti vagy pasi? Ha tudja, hogy szereted, mégis azt csinálja, amit, akkor kvázi szórakozik Veled, elvág Téged a boldogságtól. Kib@szik Veled. Kihasznál. Ilyen nőt szeretsz? Nanemár...

2012. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!