Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánnyal miről lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal miről lehetne beszélgetni?

Figyelt kérdés
Meg ismerkedtem egy lánnyal... Eleinte jól ment a dolog... Sőt még ő kezdeményezett... De én egy szánalmas unalmas lúzer vagyok... még soha nem volt úgy igazi kapcsolatom... Igaz Facen ismerkedtünk meg, de egy városban lakunk és megbeszéltünk egy randit most vasárnapra... A legnagyobb probléma az hogy nagyon unja a témámat:( nincs semmilyen témám mert már az összes témát szinte felhasználtam és nem szerettem volna vagy 100-Szór ugyanazt megkérdezni tőle hogy "Mit csinálsz?" meg hogy "Jó napod volt?" és hát már most unalmasnak tart:(( ha tudtok segítsetek létszíves Segítsetek... Még soha sem beszélgettem egy lánnyal.. A legrosszabb az egészben hogy a barátnőjének a bátya nagyon bukik rá és vele jobban eltud beszélgetni meg hülyéskedni....:(( Szerintem semmi esélyem sincs...

2012. szept. 21. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is egy kis optimizmus kell magadba szívni...

Aztán egy könyvet fogni, kicsi kezeidbe, és olvasni! (bármit) Tudod szokták azt mondani, aki olvasni szeret az bármiről tud beszélgetni, az időjáráson kívül is.

Nos nem véletlenül mondják ezt. Bővíti a szókincset, és megtanít szépen beszélni is. Szóval vételezz egy könyvet és hajrá!

2012. szept. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sztem a másik srác jobban bajön neki és azért mondja h unja a témáidat. És annak is örültem/örülök ha megkérdezi a párom h milyen napom volt. És bármit mond végighallgatom ,ég akkor is ha már hallottam. Minden érdekel ami vele kapcsolatos és örülök ha érdeklődik arról h mi van velem.

Nem érdekled eléggé a csajt és sztem csak szédít téged mert a másik srác nem foglalkozik vel. Lehet h próbálja féltékennyé tenni. Ne foglalkozz ezzel a csajjal

2012. szept. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából a lányok nagyon könnyen működnek. Az a lényeg, hogy minél többet kérdezgess róla, ha látsz valamit az utcán, hogy ő csinálná ezt, csinálná azt, ilyenek. Nem kell erőltetni a témákat, csak érdeklődj, ha mesél valami sztorit, mesélj te is egyet. Az erőltetett témák vontatottá teszik az egészet.


Egy kicsit több önbizalmat magadba. Ha nem tetszenél neki, és unna, hidd el, nem találkozna veled. Vedd ezt figyelembe. Kedveskedj, bókolj, de mindezt mértékkel. Ne bonyolítsd túl. :) Menni fog ez, csak jobban higgy magadban.


28/n

2012. szept. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csaladrol, sulirol, kirandulasrol, zenerol, hobbyrol
2012. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Öcsém, neked nagyon nincs önbizalmad. Olvastam a többi kérdésedet, és mindegyikben ez a téma:


'Tudom nem vagyok "Helyes Fiú" inkább egy ronda lúzer...:('


'Mer egy olyan Hülye gyereknek mint nekem Soha nem lesz Barátnője...:('


'(Nincs Önbizalom Hiányom)

(Hanem csak Szimplán "Ronda Vagyok")

(Meg a lányok Szemében egy Senki vagyok)

A Képemre Már igaz mondták hogy Helyes Vagyok...

De ha helyes lennék akkor lenne Barátnőm...

Nyilván csak azért Mondák hogy "Helyes" vagyok...

Mert nem szerettek volna Sokan meg sérteni...'


'akkor is visszautasítottak. Nem is csoda hisz olyan ronda vagyok mint a bűn... ha ez számít valamit Udvarias vagyok a Lányokkal szemben Kedves Őszinte... De inkább csak barátként néznek rám... Mert egy balek vagyok...'


'A külsőmet nem tudom megváltoztatni már próbáltam amennyire lehetett.... mindent meg próbáltam.. és semmi sem sikerült...'


Ha így gondolkodsz, akkor tuti, hogy nem lesz csajod. A külsőddel nincs baj, csak túl nagyok a pólóid. Azzal van baj, hogy önbizalomhiányos és hisztis vagy. Hetente kiírsz ide egy kérdést arról, hogy mekkora balf@sz, hülye, szánalmas lúzer vagy, neked semmi nem sikerül, stb. Fejezd be ezt a hülyeséget. Annyira pesszimista vagy, hogy az nem igaz. Az írásod az borzalmas, Nem Kell Minden szót...Nagybetűvel...kezdeni És három Pontot sem Kell... a mondatrészek Között Nyomni....

Légy önmagad, ha a csajnak ez nem tetszik, akkor szakítsatok, lesz majd másik csajod később.


Várom a mérges leveleidet.

2012. szept. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!