Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexpartner keresőről kapott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartner keresőről kapott e-mail-t, de tagadja, hogy regisztrálva lenne. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

A mi nap meg néztem a párom e-mailjeit és szexpartner keresőről kapott nem is egy üzenetet (pl: Szabina szexelne veled, ha te is jelentkezz be és válaszolj! )

Persze én kiborultam! Rögtön számon is kértem.. Ő persze tagadta.. nem regisztrált ezeken az oldalakon azt sem tudja mi ez szó szerint őrjöngőt.. de hát, ha nem regisztrált akkor, miért küldenek neki e-mail-t hogy látták az oldalon .. Lehetséges ez? Előre is köszönöm a válaszokat !



2012. szept. 21. 12:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk, mi az igazság, de elképzelhető, hogy tényleg nincsen regisztrálva. Én is kaptam már nem egy ilyen levelet olyan oldalakról, ahova életemben nem léptem be.


De különben megér annyit a dolog, hogy ha tudod a felhasználónevet (ha említett ilyet az a levél), akkor belépsz a szexpartnerkeresőbe, és megnézed az adatlapját.

2012. szept. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ne izgulj, én is kaptam ilyen leveleket csajoktól, holott én is lány vagyok. a másik, hogy még csak nem is hallottam errõl az oldalról (nem mintha regisztrálni szeretnék...). a barátom is nézett nagyokat, amikor felolvastam, hogy ki szeretne szexelni velem XD
2012. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítségét !!! :)

láttam, hogy írtátok páran, hogy próbáljak be lépni, jelszó emlékeztető..stb.. egyből próbálkoztam vele mikor fel fedeztem ezeket az e-maileket, de semmi, nem ismerte fel az e-mail címet. De így már biztos vagyok benne, hogy nincs regisztrálva ! Nem vagyok jártas ilyen téren ezért kértem a segítségeteket.. és hasznos volt :) még egyszer köszönöm !! nagy kő eset le a szívemről !

2012. szept. 21. 12:52
 14/19 anonim ***** válasza:

nekem is állandóan jönnek ezek a baromságok. mellplasztikát és pénisznövelést is ajánlanak, meg ez a baromság, hogy "xy lefeküdne veled". köszi b*meg, feleségem van, nem kell másik nő, különben is ki a t*köm vagy te és imért írogatsz? :)

szóval kéretlen hülyeségek ezek, gondolom így próbálják meg felderíteni a spammerek a terepet, ha valaki visszaír nekik akkor kiderül, hogy létezik az emailcím és onnantól kezdve le nem vakarod őket. áltlában a leiratkozás is kamu, beírhatsz bármit és kiírja, hogy az emailcím törölve :)

2012. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"elég hibás a logikád:

pl senki nem adta meg nekem a john@gmail.com címet mégis tudok rá küldeni levelet... csak kitaláltam..."


az alapján is hibás a logikám,hogy azután mondom ezt hogy nekem nincs gondom ilyen e-mail-ekkel?:)

de ahogy elnézem nálam lehet a probléma,mivel mindenki kap ilyen fura e-maileket...na mindegy:D

2012. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"az alapján is hibás a logikám,hogy azután mondom ezt hogy nekem nincs gondom ilyen e-mail-ekkel?:)"


az alapján is, mert ez csak azt jelenti, hogy _eddig_ nem került bele a címed ilyen listába, nem regisztráltál olyan oldalon ahonnan kikerülhet, vagy valami szűrőprogram megvéd ezektől stb., de nem mindenkinél van így...

2012. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ilyen maileket én is szoktam kapni :D nálam a spam-be jön, mert erősre van állítva a szűrő.
2012. szept. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok.akkor nagyon jól sikerült választanom az e-mail szolgáltatók közül:D

ennek ellenére a 16-os válasszal csak lett egy kicsit igazam nekem is,majdnem ugyanazt irtad le amit már én is:D

na de tényleg mindegy,ne vitázzunk ezen,mert tudom tudom hogy igazam van!xD

2012. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"mert tudom tudom hogy igazam van!xD"


eajhh, xD

2012. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!