Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondolnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondolnátok ha így elmondanám az érzelmeimet veletek kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy jóideje ismerjük egymást, de nemigáz vagyunk barátok, csak néha találkozunk.

Elhívnálak valahová, megkérnélek, hogy gyere el velem sétálni vagy valami...

Ott pedig egyszerűen elmondanám, hogy mennyire tetszel nekem.

Erre mit reagálnál? Vagy mit gondolnál rólam?


Egyébként elég félénk vagyok (bár hiszek abban, hogy ez így menne nekem), nem vagyok álompasi, de szerintem a rondától is messze vagyok.

15F


2012. szept. 21. 15:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg mi történt.:)
2012. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Rendben, azonban elősször találkozni kellene vele :D Neten sose látom, ma meg egy vonattal előbb ment (pedig el is lógtam utolsóról :'( )
2012. szept. 28. 23:30
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha te is tetszel lánynak és ilyen stílusban közelíted akkor biztos meglesz. Hajrá!:)
2012. okt. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

én is örülnék egy ilyennek :)

majd írd meg, h mi lett a vége :)

2012. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hát ez besült... -.-"

"Nagyon kedvellek, mert vicces vagy, meg jó fej és szeretlek is, mint barát. Ne haragudj, de nekem ez nem menne, meg nem is tetszel igazán. Blah blah bla blah bla blah..."

Azóta nem is nagyon beszéltünk xD

Bad try, harder than excepted :/

Na de majd legközelebb :D Köszi mindenki segítségét, nélkületek nem tudtam volna megpróbálni :)

2012. okt. 30. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!