Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszataszító egy lány számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító egy lány számára, ha egy fiúnak fitymaszűkülete van?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel egy jó ideje már együtt vagyunk,még nem került sor a szexre(többnyire miattam) mert félek,hogy mi lesz a reakció ha meglátja...Kiskoromban műtöttek meg,így merev állapotban teljesen hátra tudom húzni a fitymát,viszont akkor meg nem lennék képes a szexre mert a makkom rettentően érzékeny.Mi lehet a jó megoldás ebben a helyzetben a szexre? Visszataszítónak találhatja majd? :/

Legyetek szívesek normális válaszokat adni,nagyon megköszönném...


2012. szept. 21. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:

az talán erős hogy visszataszítónak, de furának találhatja.

én voltam ilyen pasival, nem értettem miért nem látszik a makkja, nem találtam szépnek.

ettől még tudott szexelni, nem is volt olyan rossz vele, de ha megválaszthatnám ezt, inkább olyat választanék aki nem fitymaszűkületes.

ha szeret a barátnőd, nem hiszem hogy akkora gond lenne

2012. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet fitymaszűkületed ha merev állapotban hátra tudod húzni????
2012. szept. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam akkor,tehát most már nincs szűkületem csak régen volt ,de attól még hogy megműtötték a fitymám teljesen fedi a makkom akkor is ha merev állapotban van,akkor is ha nem.
2012. szept. 21. 17:47
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Akkor hol a probléma?
2012. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a probléma,hogy ha szexelni akarok akkor nem húzhatom hátra mert érzékeny a makkom nagyon(gondolom mivel nem volt hozzászokva az ingerekhez) így rajta kell hagynom,de az meg furcsán néz ki szerintem és hogy ez lehet-e nagyon zavaró egy lánynak?
2012. szept. 21. 17:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Marhaságokon parázol amikor már rég élvezhetnéd a szex örömeit.
2012. szept. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se parazz ezen.
2012. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!