Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most, akkor utálnak a lányok/nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, akkor utálnak a lányok/nők?

Figyelt kérdés

Kajakra úgy érzem,hogy nem csípnek a nők!

Mintha vlami a homlokomra lenne írva,hogy"hé, csajok,utáljatok és nézzetek át rajtam!"

Szal,érdekes ez,na!

Van egy szép kolléganőm-még sosem beszéltem vele de,ha meglát,mintha rájönne a rosszbaj!:D

Mikor elmegy a melóhelyem mellett,hirtelen elfordul és a falat nézi,vagy a telefonjával szórakozik,vagy a homlokát vakargatja,vagy a járdát nézi!:D

Mindegy,csak ne engem nézzen!:D

Vélemény?

Meg kb,egy csomó csaj így van velem az utcán is!

Szal?


2012. szept. 21. 19:56
1 2
 1/11 TOMAtm ***** válasza:
'attól h paranoiás vagy még nem biztos hogy nem követnek'
2012. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a sötétség elhomályosítja a lelked és ez által gyilkos kisugárzást produkálsz!
2012. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Mintha vlami a homlokomra lenne írva,hogy"hé, csajok,utáljatok és nézzetek át rajtam!"


Megnézted már, hogy tényleg nincs-e egy ilyen rajtad?

2012. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kepzelodsz.
2012. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A kolléganőmmel kapcsolatban biztos,hogy nem képzelődök!

A többi kollégám ezzel szokott viccelődni,mert ők is mindig látják ezt a dolgot!:D

2012. szept. 21. 20:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyszer kérdezd meg a kollégádtól: hé, valami bajod van velem? Mond el őszintén.:)
2012. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én arra nem tudok ránézni akivel zavarban vagyok.:D
2012. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

necces mert ez a tetszés jele is lehet. Beszélgess vele, és lehet kiderül hogy mégse akkora boszorkány mitn aminek te képzelted.


"Van egy szép kolléganőm-még sosem beszéltem vele"

2012. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon pocsék vagy, vagy pedig pont ellenkezőleg. De szerintem ezt te is el tudod dönteni ha tükörbe nézel, mert annyira nem relatív.
2012. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nos,akkor tetszik,amit a tükörben látok,de az nem biztos,hogy a lányoknak is!:)

Nem tartom magam rondának,sőt,inkább ellenkezőleg,de,a lényeg az,hogy a csajok mit gondolnak!

2012. szept. 21. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!