Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nincs fiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nincs fiú és lány között barátság?

Figyelt kérdés
És csak én tudom megkülönböztetni h ki a fiú barát meg a fiú ismerős... szerintem a kettő nem ugyanaz na mind1 valószínű túl műveltek hozzám képest az itteni emberek...
2012. aug. 24. 01:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

szerintem sincs.

haverság van, de igazi barátság naaaaagyon ritka

2012. aug. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
lehet ,hogy van,de én nem hiszek benne..én így mondanám,egyik fél mindig többet akar..legalábbis nálam mindig ez volt így inkább havernak hívom őket,mert nem megyek bele mélyebb dologba.
2012. aug. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nem, sokan gondolkodnak még tévesen, nyugodj meg
2012. aug. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem sem lehet igazi barátság egy fiú és egy lány között. Az egyik úgyis mindig dugni akar.
2012. aug. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Magam sem hiszek benne, egy ideig van hasonló,amíg az egyik fél részeg nem lesz aka őszinte, de utána már nincs.Nem célszerű az ilyet eröltetni.
2012. aug. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

van, egyénfüggő

én pl. nagyon jól összebarátkozom lányokkal és komoly barátságok alakulnak, de ennél több véletlenül se jönne össze senkivel

2012. aug. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
hát. tapasztalatból mondom, hogy van. de ritka. nekem több éve van fiú barátom. igazi! mindent el merek és el is mondok neki. konkrétan még ha a mensim késik azt is meg tudom vele beszélni. és ez oda vissza működik. ja, és nem meleg és én se vagyok az. 17L
2012. aug. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
van:)bkemis van vagy 10pasi haverom:)ebbol2olyan akii teenykeg nagyoonjoo es nagyon maajdnem legjobb baratom:)
2012. aug. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nincs a srácok mindig arra gondolnak h "hogy meghúznám, stb :D"

Amúgy ha fiú vagy akkor miért kerdezel ilyen hülyeséget? :D

2012. aug. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Fiú és lány között van,de férfi és nő között nincs.
2012. aug. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!