Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha kiderülne a barátotokról vagy barátnőtökről, hogy cigány származású?

Figyelt kérdés

Vannak a kolompárok a többségen nem látszik, hogy cigány nagyon sok közte a kék szemű és szökés haj vagy világos és a bőrük színe se kreol. Járnátok már vagy 1-2 hónapja és sor kerülne arra, hogy család bemutatás és ott jönnétek rá, hogy a párotok cigány származású de tök kedves volna a család veled, vendégszeretőek, stb. Na most általában amikor van randi nem a származásról van szó megkérditek egymástól, hogy az őseid mivel foglalkoznak, van e testvéred stb!


24F


2012. szept. 22. 01:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%

Nem venném ki a zsebemből a pénztárcámat előtte. Amúgy komolyan meg ha nem látszik rajta és normális és a családja sem gáz, szal nem kell attól tartanom hogy a familia elvágja a torkomat ha szakítok vele akkor felőlem másik bolygóról is származhat.


21/F

2012. szept. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Na és, ha látszana rajta? Persze ez a kérdés nem illik bele az eredetibe!
2012. szept. 22. 01:53
 3/26 anonim ***** válasza:
Általában mindig vannak a viselkedés formában rá utaló jelek hogy cigó többségű társadalom hatása érte életében.
2012. szept. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%
Ha a család normális, akkor egyáltalán nem érdekelne.
2012. szept. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Utolsó nem az volt a kérdés ezért ment a piros kéz! :)
2012. szept. 22. 02:00
 6/26 anonim ***** válasza:
49%
Én nem vagyok rasszista de szerintem az ember az fehér.
2012. szept. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Hát ha nagyon látszana akkor átgondolnám ,mivel elégé utálom a cigányokat amiért ezt csinálják velünk. De ha megismerném és látnám hogy ő egyáltalán nem olyan és a családja sem olyan mint a többiek akkor lehet tennék egy próbát, főleg ha szép és tényleg egy kedves,aranyos lány és nem csak megjátssza.

2012. szept. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
69%
Én ha szeretem, akkor tovább szeretném. Még, ha ufó lenne is.
2012. szept. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy rasszista de azért felteszed a kérdést "nagyon helyesen" hogy most mi legyen ha az egész család nem nap barnított.Ami nyilvánvalóan már rasszista hiszen ha fehér normális emberek lennének akkor meg se fordulna a fejedben feltenni a kérdést.Szóval te is pontosan tudod mire számíthatsz ha ilyen csajjal kezdesz mert a vér nem válik vízzé.Üdvözöllek a rasszista klubban amit a kérdéseddel alapítottál.
2012. szept. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Hát nagyot néznél, de egyik nagyszülőm cigány származású és sokáig nem is tudtam róla, mert szégyen az az ág, de én és szüleim, tesóim már mind egyértelműen fehérek vagyunk, semmi közünk a cigányokhoz. Sőt engem kifejezettem imádnak cseszegetni a cigányok, mivel nagyon fehér bőröm van és kék szemeim, szőkés hajam.
2012. szept. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!