Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátotokról/barátnőtökrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátotokról/barátnőtökről milyen véleménnyel vagytok?

Figyelt kérdés
Úgy értem h ha azért szakítottatok mert nem működött (tehát nem megcsalás, stb.) és már túl vagytok rajta akkor h gondoltok vissza rá? Mert sajnos én 1-2 fiúra úgy, h: Jesszus h bírtam vele járni? ill. hogy tudtam "hozzáérni?" (csók, szex). Tudom, furcsán hangozhat, és szeretettel szeretnék visszaemlékezni, de közben ott van az is, h most pl. meg se tudnám csókolni. Régen vonzónak tartottam azt, akire most rá se bírok nézni. Persze, elmúlt a szerelem, ez benne van. Veletek is előfordult ez?
2010. jan. 2. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

megcsalt. de igazabol sz*rok bele, 2 hetet jartunk. en rohogok ha visszagondolok :D igaz a "smarszuzessegemet" o vette el. annyi jo volt benne


15/F

2010. jan. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen! Nagyon sok volt barátomra így gondolok vissza:S Még az első szerelmemre is akivel először éltem át,hogy milyen komoly kapcsolatban lenni! És most néha elgondolkozom rajta,hogy mit is szerettem benne...nagyon rossz de ez van..:S
2010. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem túl nagy tisztelettel, hiszen megmondtam neki h NEM akarom, de csak abból értett, mikor tökönrúgtam és zokogva elrohantam. azóta mással vagyok, az elsőt meg elfelejtettem teljes egészében, és ha megkérdezik, ki volt az első barátom, reflexből a mostani barátomat mondom :) az igazi "első" meg sem érdemli h emlékezzek rá.
2010. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még ha valamelyikükkel anno nem is jó körülmények között váltunk el, mindegyikről elmondhatom, hogy boldog voltam velük, és van valami minden volt kapcsolatban, amire kellemesen emlékezhet vissza az ember. Mindegyik ex-szel beszélőviszonyban vagyok, ezt nem kell túl komolyan venni, csak egymásra írogatunk MSN-en, vagy Skype-on mondjuk úgy havonta egyszer, hogy mi van a másikkal, ha találkozunk az utcán, köszönök neki, szóval olyan a viszony, mint egy ismerőssel, akivel nem vagyok barátságban, de ismerem. Szerintem ez a normális két ember között, akik az exei egymásnak.
2010. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi elvileg jó körülményekkel váltunk el. Kedves, aranyos, udvarias, jófej srác voltam. Csak az bántott vele kapcsolatban, hogy úgy éreztem, nem teljesen őszinte velem, és azt sem tudtam, hogy miért szakít velem. Rá nem gondolok rossz kedvvel vissza, viszont magát a kapcsolatot nagyon bánom, és dühös vagyok magamra, hogy sok mindenben engedtem neki, és mindent rá hagytam. Hiába, első kapcsolat volt, azt se tudtam mit kellene csinálnom, hogy kellene éreznem... nem jártunk sokáig, de az egyik legrosszabb emlékem.
2010. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
megértem az utolsót velem is hasonló esett meg.
2010. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég jó viszonyban vagyunk, néha összefutunk, érdeklődünk egymás felől..szóval nincs harag :)
2010. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!