Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran fordul elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran fordul elő hogy hazudtok másoknak a barátotokról/barátnőtökről mert szégyellitek?

Figyelt kérdés

Ezt pontosabban úgy értem hogy bár ti magatok meg vagytok vele elégedve de a haveri kör esetleg a család felé szégyellítek mert mittudom én kövér vagy nem diplomás így hamisított beszámolót adtok róla csakhogy a környezet ne kezdjen el hüledezni hogy mennyire nem jó fogás meghogy baj van az ízlésetekkel

?


2011. jan. 5. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már hazudnom kellene, akkor azok nem a barátaim, a családnak meg ha nem tetszik, akkor bekaphatják.
2011. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem teszek ilyet. tudom hogy lehetnek olyan tulajdonságai amik ellenérzéseket váltanak ki esetleg. meg bár már nagyonszépnek látom :) de emlékszem rá hogy elsőre nem láttam olyan szépnek, tudom hogy nem egy ideál csaj a barátnőm, de így szeretem. szal kicsit féltem attól is hogy haverok meglátják mit szolnak hozzá, nem szólnak e be, de úgy vagyok vele hogy őt szeretem, így szeretem, és nem érdekel igazábol hogy mit mondanak :) amig valaki nem érzi igy, addig biztosan nem szereti a párját, még csak kicsit sem...
2011. jan. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Soha.
2011. jan. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
SOHA. Nincs mit szégyellnem a Szerelmemen.
2011. jan. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Moszuke ***** válasza:
soha
2011. jan. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
soha. szeretem, elfogadom, felvállalom, bármilyen hülyesége is van.
2011. jan. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akin szégyellnék vmit, azzal nem jövök össze :P
2011. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
enyém börtönben is volt....ez volt az első amit megmondtam a szüleimnek, hát először nem fogadták el, nagy botrányt csaptak, de aztán megismerték és megszerették ők is. Tehát felesleges hazudni
2011. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!