Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagáltok erre csajok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáltok erre csajok? Búnkóság?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk suliba egy fiú rácsap a feneketekre és meg jegyzi hogy formás kis popsi, persze nem durván meg parasztosan, ti ezt hogyan vennétek le? Mondjuk ha szimpi a pasi akkor is bepipultok? Főleg tini csajok válaszát várnám.

Köszi

16/F


2009. aug. 1. 21:57
1 2 3
 1/23 Mendus ***** válasza:
82%
Hát én visszakézből olyat lekevernék...
2009. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%
hát szerintem ez egy jó dolog, bár nem minden csaj egyformán veszi fel a dolgokat, én például szeretem amikor egy jó csávo oda jön hozzám és kérdezősködik hogy hány éves vagyok stb. de ha nem jó a pasi akkor le osztom, szerintem olyan lánynaka fenekére csapj rá, akiről el tudod képzelni hogy tetszel neki
2009. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Visszakézből kapna akkorát, hogy pár percig a nevét nem tudná megmondani ^^


Velem ezt egyszer játszotta el egy srác a suliban. Meglepődött a "válaszon".


Szerintem ez irgalmatlan nagy taplóság.

2009. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Ez hatalmas bunkóság! Egy srác ne azért jöjjön oda hozzám, mert jó seggem van, nem egy dísztárgy vagyok, hanem egy érző emberi lény! Aki ilyet tenne, az kapna akkorát... löktem már fel fiúkat ajtóstól kevesebbért is.
2009. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%

Milyen vadak itt a lányok...:)

Mi suliba viszont ugyanezt csináltuk, és egyik sem szólt semmit, csak "elakadt a lélegzete" vagy visszacsapott (a fenekünkre). :P


15/F

2009. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
igy van, 2009 et irunk , ez tény, mostanában már a 12 évesek tapasztaltabbak mint mi felnőttek,
2009. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy a szánalmas 13 évesek egy bizonyos rétege ezt jó bulinak tartja, meg azt hiszi attól, hogy egy pasi rácsapott a fenekére ő a legjobb nő a világon, ez még egy ótvar nagy prosztóság.
2009. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Hát biztos lekevernék az illetőnek egy pofont : DD
2009. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen bunkóság, mi más lenne. Biztos nem fogsz ezzel jó pontot szerezni a csajoknál. Ha egy szimpi pasi csapna a fenekemre utána már biztos nem lenne szimpi többé...
2009. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
A sulinkban is volt ilyen.De csak kb. egyszer fodult elő.Egy 12.es diák rácsapott egy 9.es leányzó popsijára.A leányzó meg köszönet képp eltörte a srác orrát.De azóta visszafogottabbak a fiúk nálunk.Nem bunkóság hanem tahóság, parasztság, olyan emberek tartják viccesnek akik semmiféle erkölcsi nevelésben nem részesültek.Ez vonatkozik mind2 nemre. :) 17/L
2009. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!