Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagáltok erre csajok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáltok erre csajok? Búnkóság?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk suliba egy fiú rácsap a feneketekre és meg jegyzi hogy formás kis popsi, persze nem durván meg parasztosan, ti ezt hogyan vennétek le? Mondjuk ha szimpi a pasi akkor is bepipultok? Főleg tini csajok válaszát várnám.

Köszi

16/F


2009. aug. 1. 21:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Bunkóság? Tahóság! Jobb szórakozást, vagy udvarlási módot nem tudtok kitalálni?

Ennyi erővel lendületből tökön rúglak, ugye milyen kedves lennék?

Vagy jól visszacsapni a te seggedre teljes erőből, főleg ha farmer van rajtad, legalább jobban fájna! Ha ököllel arcon ütlek, akkor meg lenne egy szép kis koponya minta a karkötőmről. Elég szado-mazo vagyok, szóval úgy csapkodja a fenekem az illető!

2009. aug. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
41%

Élőben legyen nagy pofád ringyó! Ha az általad felsoroltak közül legalább 1-et megteszel velem, akkor úgy összeverlek, hogy amikor az intenzív osztályon visszanyered az eszméleted, önmagadat sem fogod felismerni.


Először megerőszakollak.

Pinán rúglak úgy, hogy összeszarod magad, laposra verem a csöcsöd, és végül az öklömmel szilánkokra töröm a koponyádat. Ha ennyire kedveled a szado mazot, akkor köszönd is meg nekem.

2011. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
41%

Nem értem, hogy a sok ribanc aki erre a kérdésre válaszolt miért keménykedik itt, mivel a valóságban soha nem fogják tudni a lányok megverni a fiúkat.


Tehát ha engem komolyabban megtámad egy lány/nő akkor azt rongyosra verem mintha fiú lenne, annyi különbséggel, hogy egy nő összeveréséhez elég pár ütés.

2011. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!