Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagáltok erre csajok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáltok erre csajok? Búnkóság?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk suliba egy fiú rácsap a feneketekre és meg jegyzi hogy formás kis popsi, persze nem durván meg parasztosan, ti ezt hogyan vennétek le? Mondjuk ha szimpi a pasi akkor is bepipultok? Főleg tini csajok válaszát várnám.

Köszi

16/F


2009. aug. 1. 21:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
eztaszégyent X-D
2009. aug. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom vonzonak mintsem annál inkább gyerekesnek eszt a fajta érzelem kimutatást mint az oviban..különben sem tudom mitképzel magárol ki ő..hogy egyáltalánn veszi a bátorságot és iien ugy nevezett intim helyeken hozzádér..még egyenlőre senki..ha tetszel neki bokoljon h mien csinos vagy szép a ruhád gyönyörü a hajad a szemed..stbb..de ne a fenekedet csapkodja 16 évesen már felérhetne egy bizonyos szintre,ha szimpatikus fiu akri smond el neki h nem igazán vagy vevő az iesmire más technikával udvaroljon...
2009. aug. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
egy "kedves próbálkozó" tőlem kapott egy kis adagot a gázsprémből:D
2009. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Hát elég durván reagáltok egy kis kedvességre :)
2009. aug. 2. 11:18
 15/23 anonim ***** válasza:
76%

Kedves kérdező,

ez ugyanolyan "kedvesség", mint amikor oviban annak a kislánynak húzogatják a copfját a fiúk, akibe "szerelmesek". Egy nő fenekére rácsapni, és megjegyezni, hogy formás ki popsi, akkora bunkóság, hogy csak. Velem is megcsinálta egyszer egy fiú, amikor 15 éves voltam, kapott is érte egy pofont. Nem tárgy vagyok, akit mustrálni kell, és a testrészeiről véleményt mondani. Ez nem kedvesség, hanem taplóság.

2009. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
80%
Tőlem reflexből kapna a gyomrába egyet, akkor is ha amúgy szimpi. bár a továbbaikban nem lenne szimpi.
2009. aug. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan rácsap és ezt is közli akkor persze úgy nézek rá hogy bunkó volt, de én nem fogom megütni...magamban meg arra gondolok hogy tökjó hogy tetszett eki csak sajna szegényke nem ért a dolgok kifejezéséhez. Ezt velem egy srác csinálta az osztályból és tetszett amúgy nekem, de ő nem így rácsapott a fenekemre hanem pl ha nem látták beállt mögém és úgy fogta meg én meg szépen arrébb raktam a kezét :D attólmég "örültem" hogy tetszem neki. Egyszer a srácok nagyon megválasztották az alkalmat rövid szoknya volt rajtam és úgy döntöttek vicces lenne felhúzni, de nekem akkor éppen emgvolt és tökmind1 mit használok sztem senki nem tartja viccesnek meg mondjuk amúgyse ha felhúzzák a ruháját. Ekkor tényleg megharagudtam rájuk és megsértődtem, egész tanóra alatt engeszteltek hogy bocsájtsak meg, amikor viszont az egyik odahajolt az arcomhoz én fejbevágtam a füzetemmel...hát :D akkor már elegem volt belőlük.
2009. aug. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez neked kedvesség akkor gond van veled. Ha tetszik egy csaj ne a fenekét ütögesd hanem menj oda hozzá és beszélgess vele. Vagy azt már nem mered? Pedig azzal még el is érhetnél valamit. A fenék csapkodással csak azt éred el hogy elege lesz belőled és megutál még ha eddig kedvelt is. Gyerekes dolog, az én s*ggemet csak húgom barátai csapkodják néha, de azt még elnézem mert csak 9 éves neveletlen kölykök, rájuk szólok és kész.
2009. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
71%
Bunkóság, igen, nekem meg pláne az. Úgy értem én még a barátaimmal ölelkezni sem szeretek, kedvelem őket, de nem szeretek ölelkezni. Ezek után senki ne vegye a bátorságot, hogy rácsapjon a seggemre. Megvan a magam kis intimszférája, a barátom csapkodhatja, más meg ne érjen hozzá. Nem egy tárgy vagyok, hogy hozzámérhessenek, megtapogathassanak ha tetszem nekik.
2009. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Én lekevernék neki egyet, és asszem egy életre leírná magát előttem.


16L

2009. aug. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!