Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szólított már le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szólított már le valaki az utcán ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol? És, hogy kezdte, mit mondott? Összejött vele valami? Kort is írjatok kérlek.
2012. szept. 22. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

igen, félrészeg volt (vagy inkább 3/4) és hülyeségeket beszélt

lekoptattam

2012. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen. Metrón, buszon, villamoson. Összejöhetett volna, ha nemcsak d.gni akartak volna.
2012. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29n
2012. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Milyen szöveggel jöttek oda? "Szia, van kedves beszélgetni?"
2012. szept. 22. 20:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen.Sétányon történt,mellémvágódott,dícsért,a hátam megérintette elismerõ megjegyzéseket téve,hogy jól nézek ki,szimpi vagyok,aztán mikor látta,hogy hagyom beszélni,megkérdezte nincs-e kedvem talizgatni vele?:)AZÉRT!:)Erre megkérdeztem,hogy mostanság így szoktak a srácok ismerkedni?Õ meg,hogy miért mi rossz van ebben?:)Semmi.Megadta a mob. számát de nem lett semmi,én nem hívtam.
2012. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha így akarsz csajozni akkor felejtsd el=)
2012. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De akkor hol máshol?
2012. szept. 22. 20:55
 8/11 anonim ***** válasza:

1.metros-merre mész? nincs kedved meginni egy kávét? blabla...szimpik voltunk egymásnak, kávéztunk,sétáltunk, hazakísért. Aztán mivel nemet mondtam a további szolgálataira besértődött.

2.busz-levelet írt, amíg utaztunk, aztán mikor leszállt a kezembe nyomta.Leírta, hogy mennyire tetszek neki és hogy mit csinálna velem, telszámot is írt. nem hívtam

3.villi-szia. milyen szép vagy! nagyon jól áll rajtad ez a sok ékszer (orr-haspiercing, nyak, és haslánc) kiemeli az alakod. Szívessen fefedezném. ezekk után leszálltam

2.voltam

2012. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én koncerteken próbálkoznék pl.=)
2012. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az én párom az interneten "szedett" össze pl.=)))
2012. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!