Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Masok is vannak akiknek eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masok is vannak akiknek eddig meg nem volt komoly kapcsolata, pedig nagyon szeretne? 28/F

Figyelt kérdés
en nem ertem,3nyelven beszelek,jol keresek,nem nezek ki rosszul,normalis,kedves intelligens vagyok,jo humorral,es meg sosem volt olyan lany akivel 3honapnal hosszabban eggyutt lehettem volna...egyszeruen nem lehet talalni,neha ugy erzem az a baj,nem rovid zselezett haju ,buta-bunko diszkos gyerek vagyok...azok a kellendoek...
2010. júl. 18. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
akkor milyen a hajad?:D
2010. júl. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
talán rossz helyen keresgélsz...nem mindig a plázapitsa a jó megoldás...
2010. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hűha...ez jól hangzik...:D Hogyan lehet hogy mi még sosem találkoztunk???:D
2010. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
tudod az a poén hogy én 16évesen ugyanezt látom, hogy bunkó discoba járó köpködős köcsögnek kell lenned hogy felnézzenek rád... hova süllyedt ez a világ...
2010. júl. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10:09-nek: véletlen úgy olvastam, hogy plázapista xD
2010. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
milyen a hajam? :)...kisse "regies" olyan brad pitt,matt damon szeru,szoke,felhosszu,kek szemu vagyok,mondhatni a testem se rossz,tobb eve edzek,olyan alsonadragmodell:) szeru testem van....ezeket csak azert irom le,hogy lassatok ennek ellenere megsem jon ossze senki,ok,en is valogatok de nem tulzottan,ha egy 10es skalan kellene ertekelnem akkor 7es lannyal mar osszejonnek...de meg ilyet sem talalok...szorakozhelyek meg kizarva,jarok oda is,de ott nagyon alacsony az iq,illetve hamar rajovok,hogy az ottani lanyok csak vadasznak inkabb es a mennyiseg szamit nekik...
2010. júl. 18. 10:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan vagy, amilyennek leírtad magad, nem értem mi a gond. Nagyon rossz helyen keresgélhetsz. A kapcsolataidnak Te, vagy a lányok vetettek véget?
2010. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ne haragudj de egy beképzelt kis köcsög majom vagy aki válogat a lányok között...biztos elviselhetetlen természeted van

a másik meg hogy a lányoknak sose a jó fiúk kellettek...

2010. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

bekepzelt nem vagyok, de teny kifinomult vagyok,es en pl: nem irnam ide le valakinek azt,hogy kocsog,meg ilyenek,mert egyreszt aki igy beszel az magarol allit ki szegnysegi bizonyitvanytmmasreszt pedig nem is ismered a masikat...


az viszont igaz,hogy a lanyok nem szeretik a jofiukat,es ez is a sikertelensegem egyik oka,ezt tudom...de ha viszont a rosszfiukat szeretik akkor meg ne csodalkozzanak/panaszkodjanak,hogy megcsaljak oket,csunyan bannak veluk...

2010. júl. 18. 13:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem mersz kezdeményezni. Egyszerűen félsz a lányoktól
2010. júl. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!