Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kivel beszeljek? Van baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel beszeljek? Van baratom tobb mint egy eve, de nem vagyok bele szerelmes.

Figyelt kérdés
az a tipikus papucs, a beszelgetesink annyibol allnak hogy elmondja mennyire szeret es istenit. kozben azthiszem beleszerettem a legjobb baratjaba. szinte mindannap vele vagyok, amig a baratom dolgozik. A napokban 2szer majdnem csokoloztunk, szoval szerintem kedvel. Nem tudom mit csinaljak. Ok muszlimok es legjobb baratok, igy talan nem is jonne ossze velem. holnap megyek haza magyarorszagra, egy hetet ott leszek, addig el kell dontenem hogyan tovabb. Kivel beszeljek eloszor es mit??
2011. márc. 18. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem fogod megkapni a választ. De akkor már., csak vannak saját gondolataid, érzéseid hogy kivel beszélnél szívesebben, barátnőd , anyukád akárki. Vagy dobj fel egy érmét és amelyik oldal azzal beszélsz.
2011. márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy belé szerelmes, akkor szakíts vele. A haverjával meg ne erőltesd a dolgot, sőt szerintem felejtsd el, mert csak szétmarod őket. Ez így fair, mert te nem leszel mindig a haver nője, de egy barátság szólhat örökre!
2011. márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a kivel beszeljeket arra ertettem, hogy a baratommal vagy a baratjaval.

2. hozzaszolo: az nem olyan biztos:) elotte volt egy baratom, akivel szinten ugy jottem ossze hogy a legjobb baratjaval voltam (igaz, utana mar kozel sem voltak baratok), de ok is ugyanolyan vallasuak, szoval lehetseges hogy megint osszejonne, nem?

2011. márc. 18. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha még mindig aktuális, akkor szerintem szakíts vele, a barátját meg hagyd.Ha esetleg nem éreznéd kínosnak, akkor elmondhatod neki, hogy ez van, ezért szakítottatok, de a barátodnak ne mondd, mert még megharagszik a másik srácra.
2011. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!