Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek neki születésnapjár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki születésnapjára? Részletek lennt.

Figyelt kérdés
Hamarosan eljön a párom szülinapja. Ő egy 19 éves fiú, szobrásznak tanul, elég sötét ízlése van zeneileg és öltözködésileg ( magyarán szólva metálos ) szereti az autókat. Eredetileg bögrét szeretnék neki csináltatni mert bögremániás de ez nem biztos hogy össze fog jönni. Esetleg a leírás alapján tudnátok valami ötletet adni, hogy mégis mivel tudnám meglepni?
2009. aug. 2. 04:19
 1/7 anonim ***** válasza:
ha szobrásznak tanul vegyél hozzá valami eszközt,stb... a vőlegényem rajzol és szülinapjára kapott egy rajz készletet nagyon örült neki! de ha tudod milyen zenekarokat szeret vehetsz neki egy olyan pólót is akár...
2009. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az én barátom is ilyen, meg igazából én is:D

sárga-fekete 'police line do not cross' feliratú gitárpántot vettem neki, imádja. azóta is azt használja:D

2009. aug. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
háát ő szintetizátorozik :D de télleg a zenekaros póló nem lenne rossz, csakhát olyan zenét hallgat, amilyen pólót meg nem is nagyon lehet kapni :S a szobrászathoz cuccok meg hát .. fogalmam sincs hogy milyen eszközök kellenek neki vagy ilyesmi, ha meg rákérdezek akkor rájön hogy azt szeretnék venni, énmeg valami meglepit akarok! :)
2009. aug. 2. 12:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt tnaul akkor gondolom érdeklődik is a műveszetek iránt manapság rengeteg féle könyvet lehet kapni lehet hogy van olyan is ami pl szobrászok munkáival van tele olyannal mint amilyen az ő stílusa. De ha megmondod milyen anyaggal dolgozik tudok segíteni apukám is szobrász :D.
2009. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát ezt a szobrászattal akpcsolatos dolgot lehet annyira nem erőltetném, mert nem igazán beszéltünk eddig erről, meg nem is láttam a műveit(távkapcsolat). Azt hiszem maradok a zenekaros pólónál, úgyis említette hogy jó lenne már egy új mert ami van neki már kopott, nameg nekem adta a kedvenc keresztjét mert nekem nagyon tetszett szóval szerintem adok neki egyet, biztos örülne neki ! aztán hogy ezen kivül még mit kap az majd elválik még! ^^
2009. aug. 2. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok, ha esetleg nem találsz olyan zenekaros pólót(bár neten szinte már minden bandának van pólója), akkor csináltathatsz is, és legalább egyedi lesz...


mellé pedig...esetleg ha meg tudod oldani és tudsz főzni, főzhetsz neki egy finom vacsorát vagy ebédet vagy megsütheted a kedvenc sütijét is... én olyan tortát csináltattam a vőlegényemnek, amin a közös képünk volt ilyen cukormázból, és nagyon örült neki! ennél több szerintem nem is nagyon kell...

2009. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi az ötletet! Megvettem a pólót meg egy gyönyörű ezüst keresztet! Aztán még lehet csinálok sütit is :P
2009. aug. 6. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!