Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak a barátomnak születé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a barátomnak születésnapjára? (részletek lennt)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, a barátom most lesz 17. Művészlélek.

Arra kért, hogy szülinapjára valamit alkossak neki... Na most én erre képtelen vagyok. Az íráshoz és a rajzoláshoz van némi tehetségem és ezzel be is zárul a kör.

A probléma ott van, hogy ő mindkettőben jobb nálam. Lehet, hogy fura, de én képtelen vagyok neki novellát írni abban a tudatban, hogy ő tudna sokkal jobbat. Kész. Nem megy. Ő annyira jó, hogy lehet, hogy egy irodalmi folyóiratban is megjelentetik az írását...én így hogy rughatnék labdába?! Nem akarom, hogy bénának tartson...

Rajzolni is jobban tud.:) Hiába festenék neki bármit, mikor a rajzlapot magam elé teszem eszembe jut, hogy ő bizony sokkal jobban oldaná meg az árnyékolást stb.

Olyan gyerekesnek érzem magam. Felnézek rá és ez akadályoz meg... Fogalmam sincs mit adjak neki és mindjárt itt a szülinapja.:(

(Könyvet nem akarok, szerinte az felszínes ajándék.)


2010. márc. 28. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egy ecset jó ajándék
2010. márc. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Alkoss neki valami erotikus koreográfiát a saját főszerepléseddel. Vagy főzzél sört. :)
2010. márc. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szokták mondani, hogy nem az a fontos hogy mit adsz, hanem az hogy szeretetből adod. Ha a srác szeret akkor nem fog azon sokkolni, hogy hej ő jobbat is tudott volna. Szerintem.
2010. márc. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hogyha ír akkor miért nem veszel neki egy gyönyörű tollat?


[link]

2010. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

3. válaszolóval teljesen egyet értek!

:)

2010. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Jó-jó én tudom, hogy nem fog azzal jönni, hogy ő ilyenjó meg olyanjó, de engem akkor is zavar. Nem jut így eszembe semmi.:\

Ecseteket már kapott. :) A toll jó ötlet, lehet, hogy kipróbálom.

2010. márc. 28. 12:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

hello

szerintem nyugodtan fess,vagy írj neki novelát. És ne gondolj arra hogy ő jobbat írna. Szerintem tuti tetszeni fog neki hiszen TE csináltad, szivedből és csak neki :)

2010. márc. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje jártok? Nincsenek közös képeitek?


Csinálhatnál neki egy olyan extra fotóalbumot, amibe Ő a későbbiekben írhat és rajzolhat. Nagyon sok ilyen, felfelé nyitható sima füzet van, amit egy kis fantáziával nagyon egyedivé tudnál kreálni.

2010. márc. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem süss neki egy tortát, és a díszítésnél engedd el a fantáziád, az művészi is meg szülinapi is:) Én is ezt csináltam a barátom szülinapjára, nagyon örült neki. Nézd meg pl. a sugar cukrászda weblapját, onnan aztán lehet ötleteket meríteni:) vagy kiskukta blogjáról.
2010. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Fesd be a melleidet vízfestékkel, nyomd rá egy rajz lapra. Tedd ezt a tenyereiddel is.
2010. márc. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!