Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből szerintetek szerelem lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből szerintetek szerelem lesz?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szakítottam a volt barátommal, de ő egyből rányomult a húgomra.

Körülbelül egy hónapja találkozgatnak így nyilvánosan,

de lehet, hogy már előtte is én nem tudom.

A húgom eddig azt mondta, hogy ő nem is akarja ezt, meg

nehogy már azt higgyem, hogy ő megmarad egy ilyen csúnya pasi mellett. 1-2 hete pedig sülve-főve együtt vannak,

Mindennap találkoznak, megvesz a húgomnak mindent,

többször látják őket ölelkezni, bár a húgom azt mondja

eddig még semmi komoly nem történt, csak arcra adtak puszit, meg ölelkeznek néha, de már neki is feltűnt, hogy

egyre jobban nyomul rá.

Az érdekes az, hogy nekem mindig mondja, hogy elege van belőle, meg én utánam nem kéne neki, meg nem találkozik vele többet stb. De azért egész nap vele beszél telefonon,

ha fel lép a facebook-ra egyből azt nézi, hogy mikor volt fent utoljára, addig le se akad a gépről amíg nem tudtak beszélni chaten. Szóval úgy vettem észre a húgom tök szerelmes, de nekem nem mondja meg. Az exem pedig nem hinném, hogy tényleg szereti mert mikor utoljára átjött (hozzá) nagyon szemezett velem, és mások szerint tökre úgy jön ki ez az egész, mintha engem akarna féltékennyé tenni.


Az ő ismerősei, meg állandóan engem hívogatnak, hogy küldjem már át hozzá a húgomat, mert nem bírja nélküle meg ilyenek...

Idáig hittem a húgomnak, hogy semmit nem akar, de úgy látom, hogy ha eddig nem is, nem kell sok idő de össze fognak jönni!!!

Talán féltékenynek tűnhetek, mert persze rosszul esik azért, de sokkal jobban félek attól, hogy majd a húgom is úgy jár mint én és csak ki lesz használva.

Ráadásul nem egy ideális partner az a srác, mikor együtt voltunk akkor is a drogfüggősége miatt voltak a nagyobb vitáink, és ha kell bűnözni is képes, csak hogy legyen pénze, mivel a munka nem az ő műfaja.

Hallottam mikor mondta a húgomnak, hogy nem fogja hagyni iskolába járni, meg hagyja ott és menjenek el dolgozni együtt meg ne érettségizzen le... ilyeneket mond neki :S

Most hagyjam hogy elrontsa őt??? Vagy lehet nem is szerelmesek?? Én már tényleg nem tudom... :(


17/L


2012. szept. 23. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:
én például elmondnám hugomnak, hogy úgy is átfogja verni meg drogos stb... és ha nem állnak le akkor annyit mondanák,hogy jó kis testvér vagy...de én nem engedélyezném
2012. szept. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!