Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a helyes, bunkó, rossz fiúk jönnekbe nekem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mert ők mernek lépni?!
2012. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
majd kinövöd.
2012. szept. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert még hiszel a mesékben, és azt hiszed, hogy majd te megváltoztatod. Ha kapsz tőle két pofont majd talán észhez térsz.
2012. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pont h nem lépnek v csak kihasználnak. De azt vetem észre h nem csak én vagyok ilyen. Mi lányok miért szeretjük a rosszfiúkat?
2012. szept. 23. 14:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mert az lesz rosszfiú, aki jól néz ki... És mert majnem minden lány kierőszakolja egyszer h pofára ejtsék, mielőtt rájön, h ki fontos neki... :)
2012. szept. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én helyes vagyok,izmos,határozott de udvarias.Akkor én nem jönnék be neked? 16/F
2012. szept. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert Istennek rossz kedve volt, amikor teremtett titeket és úgy látta jónak, hogy ilyen abnormális legyen a viselkedésetek. A hivatalos magyarázat szerint pedig azért, mert az ilyen senkiházikban látjátok a vezérhímet, akinek a közelében eldobjátok az agyatokat és nem az agyatok, hanem a puncitok vezérel ilyenkor titeket.
2012. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Két eshetőség van:

1. egy iszonyatosan alacsony önbecsüléssel rendelkező csaj vagy (ha hagyod magad kihasználni akkor hogyan is lehetnél ennél több?)

2. ez a valószínűbb: a kérdés kamu és te az ún. rendes srác kategóriába tartozol aki haragszik a nőkre és most rossz hírüket akarod kelteni (később meg írod másik néven hogy "Látjátok, ilyenek a nők, csak a b@rmok kellenek nekik, én szegény rendes srác meg le vagyok ejtve, csúnya gonosz nők...")


Ha az 1-es pont igaz akkor szerezd be Csernus Imre A nő c. könyvét és okulj az olvasottakból, ha a 2. az igaz akkor tehetsz nekem és itt mindenkinek egy szívességet...

2012. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14.45, nekem biztos nem :D 18/l
2012. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért mert még nem vágták át jól az agyad, nem vertek még meg.

Majd megtanulod a saját károdon...

2012. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!