Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinilányokra bukok mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinilányokra bukok mégis mindegyik azt mondja öreg vagyok hozzá. Miért?

Figyelt kérdés

Ahhoz képest hogy minden tinilány az "érettebb pasikra" bukik, akárhánnyal álltam szóba mind azt mondta idős vagyok hozzá...


Akkor ezek szerint a tini lányoknak már sok vagyok?

(idétlen válaszokat lepontozunk)...


23/F



2012. szept. 25. 08:22
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Én birom az ing + nyakkendő párosítást, de már nem vagyok tini. :D
2012. szept. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
59%
Én akkor mondtam tinikoromban, hogy 20on éves öreg hozzám, ha nem durván akartam lepattintani. A kor jó ürügy volt.
2012. szept. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Valami más bajuk van veled, nem a korod.
2012. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Biztos rémisztő lehetek :) Köszönöm utolsó előtti... tényleg ha az ő fejükkel gondolkozom akkor lehet ez egy jó érvanyag :)
2012. szept. 25. 22:32
 15/36 anonim ***** válasza:
Azt mondod, hogy nem hiszed, hogy nem ismernek, de utána írod, hogy buliban és neten ismerkedsz. Akkor biztos rádnéz és már ismer-.- Pont ezért írtam, hogy nem ismer, mert ráírsz valakire neten amire azt mondja öreg vagy hozzá. Szerinted a discoban azt fogja mondani neked egy tőled 3 évnél fiatalab csaj? Biztos naív gondolkodásom van:)
2012. szept. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Bizony! Mert neked a 20 éves az tini? :)
2012. szept. 26. 08:54
 17/36 anonim ***** válasza:

"Tinilányokra bukok"


Ezt nem te írtad? Jajjjj keress valaki mást akin levezetheted a feszültséged.

2012. szept. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Hát én találkoztam már 21 éves tinivel is. Van ilyen. Sőt szerintem nagyrészt ilyenek vannak inkább. De kerülöm ezt a műfajt nagyon, mert nem éri meg (legalábbis nekem) ilyen lányokkal foglalkozni. Agyrém tud lenni az, úgyhogy én a nőkre szavazok.
2012. szept. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Lehet mást kellene keresni, de én ezt az utat választom :D

Majd gyakorlunk :)

2012. szept. 26. 15:45
 20/36 anonim ***** válasza:

én általában mindig azzal koccoltatok le egy srácot, amit belém beszél

ha elkezdi, hogy ő nem túl kövér nekem? nem válaszolok

ha elkezdi, hogy komoly kapcs-tot akar én azt mondom nekem nem az kell

stb stb


szóval a srácok saját maguknak csinálnak kelepcét

szóval ezzel csak annyit akartam, hogy ne add a szájukba a szót, hogy öreg vagy..

2012. szept. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!