Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinilányokra bukok mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinilányokra bukok mégis mindegyik azt mondja öreg vagyok hozzá. Miért?

Figyelt kérdés

Ahhoz képest hogy minden tinilány az "érettebb pasikra" bukik, akárhánnyal álltam szóba mind azt mondta idős vagyok hozzá...


Akkor ezek szerint a tini lányoknak már sok vagyok?

(idétlen válaszokat lepontozunk)...


23/F



2012. szept. 25. 08:22
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
15éves vagyok, régebben nagyon tetszett egy 21éves srác, de rádöbbentem, hogy hülyeség.. vagyis elsőre ágyba akar vinni, és a szüleim nem örülnének, ha ilyen 'idős' fiúval járnék
2012. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

egy tinilány gyerek - belül mindenképpen

igen öreg vagy hozzájuk

hogy a nők/tinilányok az érett pasikra buknak az marhaság, hogy mást ne mondjak

te a 23 évedden pedig nem vagy érett


mikor én tini lány voltam egy 23 éves pasit felnőttnek láttam és öregnek hozzám

2012. szept. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Nem titok , sok tinilány "könnyűvérű"... nekem nem ez a célom velük csak hát ez a perverzióm :) A Fiatalabb húsra bukok na :D
2012. szept. 27. 22:36
 24/36 anonim ***** válasza:

Kérdező ez nálam is így van, de még csak 20 vagyok

Minimum 15éves kor legyen meg...

2012. szept. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Na azért pedofil nem leszek nyugi :)

köszi

2012. szept. 27. 22:42
 26/36 anonim ***** válasza:
46%

Egy tinilány mem "könnyűvérű" B+!

Annyira gyerek még, hpgy fogalma sincs róla milyen a másik nem - mint például te... Még akkor sem, ha a magadfajták, meg ő maga is szentül meg van róla győződve, hogy tudja mit csinál.

Lepontozhatsz, vagy magadba nézhetsz!

2012. szept. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
17%
Utolsó, ezt én nem így tapasztaltam. Vannak bizony könnyű vérű tini lányok. Sőt annyira könnyű vérűek is, hogy már én érzem magam cinkbe.
2012. szept. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

szia, az én szüleim a 19 éves barátomat is csak nehezen tudták elfogadni, a baráti köröm meg még nehezebben, és szerintem most ne m csak a magam nevében beszélek, de ilyen korban nagyon meghatározó egy lány életében, hogy mit gondolnak róla. tehát ha 23 vagy, a csajnak nem csak elfogadnia kéne, hanem azt is vállalni, hogy elöadja mindenkinek, hogy x éves pasija van.

én a 19et vállaltam, mert tényleg nagyon szeretem, de ha 23 lenne, nem hiszem, hogy bármi lett volna belöle...:D

egyszer képzeld magad ilyen helyzetbe, és akkor talán rájösz, hogy nem biztos, hogy baj van veled, csak fura az ízlésed

15/L

2012. szept. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

# 26/28: Moderáld magad!

Mint látod mondatom végére odaírtam hogy nem ez a célom velük. Továbbá jelzem hogy DE sajnos sok 15-16 éves lányt ismerek akik szó szerint felkínálkoztak. Akkor mi ez ha nem könnyűvérűség?


# 27/28: Ugyan ez a tapasztalatom.


# 28/28: Nem tudom beleképzelni magam :) Nekem volt már 20 évesen 28 éves barátnőm és 17 évesen 26 éves... Nem volt ciki. Lehet nálunk férfiaknál ez másképp működik, mi büszkék vagyunk ha idősebb barátnőnk van... Dehát ez a real life :)

2012. szept. 29. 09:29
 30/36 A kérdező kommentje:

Nem fenyegetőzött itt senki! Ez egy oldal, ahol mindenki szabadon felteheti a kérdéseit! nézz körbe, nálam "betegebb emberek" is léteznek!


Köszönjük az értékes hozzászólásod, bizonyára sok időt töltöttél hogy ezt ilyen szépen megfogalmazd!


Eltározom magamban amit írtál, ebből is tanultunk valamit, de akkor sem pendülünk egy húron!

Szia :)

2012. szept. 29. 19:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!