Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mért van hogy a pasikkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mért van hogy a pasikkal jól kijövök és feloldódoj addig amíg nincs ott egy csaj?

Figyelt kérdés
mindig ez van.Tök feloldódok meg minden aztán ha megjelenik egy csaj akkor már nem megy.De ez fordítva is igaz.Ha pl egy csaj társasággal vagyok és pasik jönnek oda akkor már nem olyan vagyok mint előtte.
2012. szept. 25. 13:17
 1/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2012. szept. 25. 13:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Ram is igaz, hogy pasi tarsasagban nagyon jol elvagyok, ha nincs ott mas lany. Ha van, es tudom elore, akkor mar elore gorcsolok, izgulok es nem is megyek oda olyan szivesen. De ez nalam azert van, mert ilyenkor mindig ugy erzem, hogy leszarnak, mert ott van valaki, aki ujdonsag es az sokkal erdekesebb, mint en.
2012. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lehet nálam is ez van amúgy:D
2012. szept. 25. 13:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontosan így vagyok én is, fiúkkal szuperül elvagyok, veszem a poénokat, ökörködünk, megjelenik egy csaj, én meg rosszul leszek...nem jövök úgy ki a lányokkal, nem vagyok egy lányos mentalitású, magyarán nőies vagyok, imádom a cipőket, ruhákat, sminket, de egy Maserati után elcsavarodik a nyakam, és jókat nevetek a disznóvicceken:)) Meg...nem vagyok nőgyűlölő, de nők között nem bírok kibontakozni, engem avarnak egy társaságban:))
2012. szept. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zavarnak:)
2012. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
engem nem zavarnak sőt imádok csajokkal lenni.De a kettô együtt nem
2012. szept. 25. 13:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok vele, csak én fiú vagyok. Nálam ez azért van, mert sok barátom viselkedése megváltozik, ha (jó) csaj van a társaságban, és nem pozitív értelemben. Átváltanak "menő vagyok"-ba. A csajoknak pedig ez általában tetszik...Na ilyenkor énse vagyok beszédes.

Persze ezzel nincs minden barátom így.

2012. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!