Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki hallót innen már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hallót innen már olyanról hogy 1 olyan csaj akit mindenki bir meg bárkit megkaphatna összejött 1 olyan sráccal akit mindenki luzernek tartott és cikizett?

Figyelt kérdés
(szó ismétlésekért és helyes írási hibákért elnézést)
2012. szept. 24. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű, megismerte oszt rájött hogy végre egy srác akine nem azért kell emrt ő a nagy népszerű...
2012. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Velem is megtörtént....sokan próbálták elrontani a kapcsolatunkat de mi kitartunk :)azért jöttem vele össze mert igaz,hogy nem gazdag a családja és mindenki cikizi mert 'stréber' de megismertem és egy az érdeklődési körünk..nagyon szeretem..

17/L

2012. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, sok film szól erről :D
2012. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer már hallottam. Azt hiszem filmnek hívták...
2012. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor most ki a lúzer?

A helyesírási hibákat pedig javítsad ki.

2012. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy ilyeneken gondolkozol, előbb tanulj meg írni.
2012. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én a tipikus jó fiú kategóriába tartoztam és középsuliban volt egy fullos csaj, aki nagyon rám volt kattanva valamiért. De nem kell komolyan venni, szerintem csak szórakozott, hogy egy lúzer, szűz fiút, aki sosem látott olyan jó nőt szivathasson.
2012. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TOMAtm ***** válasza:
nem.hacsak nem volt a srác apja a belügyminiszter vagy a mol vezérigazgatója.
2012. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És az miért jó neked ha valaki hallott már ilyet? Az ilyen esélye 1 az 1000000-hoz. Annak hogy ez veled is megtörténjen szintén ugyanennyi esélye van. Gyakorlatilag NULLA! Erre hiába vársz. Bár attól lúzer a lúzer hogy erre vár.
2012. szept. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!