Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit szólnátok hozzám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok hozzám?

Figyelt kérdés
arról lenne szó oké még csak 14 vagyok de már ezzerrel megy a pasi téma. én nem akarok egyet sem, nem azért mert már össze törték a szívem hanem egyszerűen nem akarok olyan lenni mint a többi 14 éves. most egy fiú eléggé nyomult én meg elbeszélgettem vele meg kedves voltam de azért tartottam egy kis távolságot. ti mit gondoltok az ilyen lányról ?

#bfhjeda
2012. szept. 25. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hogy normális.

Vagy csak ronda? :/

2012. szept. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt hogy nyomult?
2012. szept. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Minek elsietni? Ha te így érzed akkor tegyél így, ne hallgass a csorda szellemre.
2012. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
azt gondolnám róla hogy TALÁN normális:)
2012. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy végre egy normális lány a sok tinir*banc között ;)
2012. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hát nem akarom magam fényezni meg semmi de ha nyomulnak rám akkor csak nem lehetek ronda vagyis nemtudom :S

hát pl. meg akarta fogni a kezem , mindig oda hajolt a számhoz és így nekem kellett elfordulnom meg kérdezgetett hogy van-e barátom, szerelmes vagyok-e , tetszenek az olyan fiúk akik úgy néznek ki mint ő stb.

2012. szept. 25. 15:55
 7/12 anonim ***** válasza:
14 évesen jobban is teszed ha inkább babázól még fiúk helyett.
2012. szept. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
jó azért nem babázás de engem annyira ki akasztanak az olyanok mikor egy velem egykorú lány meséli hogy megujjazták és nem tudja ki volt. vagy hogy leszopott egy gyereket akinél aludt mert hogy unatkozott.
2012. szept. 25. 16:00
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit,hogy egy olyan 14 éves lány vagy aki nem akar NŐT játszani.

Ez dicséretes :)

2012. szept. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy ez a csaj ha összejön akkor nem csak egy numerára lesz jó hanem valószínűleg barátnőnek is.
2012. szept. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!