Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ime a nap kerdese! Fiuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ime a nap kerdese! Fiuk vallaszoljatok! Nos?

Figyelt kérdés
Szoval. Nem fekudtem ossze senkivel, tuti nem vagyok terhes, nem izgulok hogy megcsal, es meg csak nem is untatlak a a szemelyes kerdesekkel (pl.mekkora a farkatok vagy bejovok e nektek). Ez egy laza barati kerdes. Ne cikizettek es nem kellenek a bena megjegyzesek. Kosz. Szoval en mindig fius lany voltam, most is az vagyok. Fiu barataim voltak es nagyon jol kijottunk, en is egy voltam kozulluk. De most hogy van a kozepiskola, itt nem ismernek, es nem biztos hogy baratikent kezelik a felolem jovo nagymerteku kozeledest. Marmint nekem ez a norm. Elso nap mar hozzajuk csatlakoztam. Veluk marhulok es a kozelukben vagyok. De feltunt hogy ok ezt mashogy fogadjak. Nem tartjak termeszetesnek es szemelyes kozelitesnek gondoljak. A lanyok is azzal csesztetnek hogy ez meg ez tetszik nekem. Huje pitsak. Szoval mit gondoltok? A fiuk (ne haragudjatok hogy altalanositok) SZEMELYES kozelitesnek tartsak a nekem megszokott "bajtarsi" vidzonyt?

2012. szept. 25. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Noj fel vegre...
2012. szept. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Sztem nem baj ha nem vagy túl nőies, nekem bejönnek a fiusabb lányok, annyi hogy tényleg ne nyomulj nagyon, főleg nem mindenkire mert még ribinek néznek majd.
2012. szept. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Új társaságba csöppentél, tehát meg kell, hogy ismerjenek.

Aztán, ha Te se változol, majd elfogadnak ugyanúgy, mint a régi fiú barátaid. Majd kialakul, No para!

2012. szept. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igen másként kezelik mint te mert mi fiúk mindent megdugnánk ami mozog, ami meg nem azt mozgatjuk h mozogjon :DDDDDDD
2012. szept. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kossz a rendes vallaszoloknak. Ihen talan tul ramenos vahyok de eddig ez nem jelentett problemat. Ma viszont az egyik fiu fole hajoltam amig a kemia leckejet irta(cikizni akartam hogy most irja) erre atkarolta a derekem es magahoz huzott majd a fulembe sugta hogy mit szeretnek irto "olyan" hangsullyal. Akkor ervenyesult bennem hogy vissza kellene venni.
2012. szept. 25. 22:48
 6/12 anonim ***** válasza:
A kinézeted és a stílusod is fiús?
2012. szept. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
te is huje pitsa vagy, hiába próbálsz lazulni meg jófejkedni a "bajtársaiddal"
2012. szept. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem a kinezetem nem fius, bar nekem az sem artana. Es nem probalok lazulni en laza vagyok es semmi kepsem pitsa. Nem mondom hogy jobb vagyok toluk de az tuti biztos hogy ok nem jobbak tolem. Bunko.
2012. szept. 25. 22:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Aranyosnak tűnsz.
2012. szept. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is fiús lány vagyok, és általánostól egyetemig és munkahelyig először mindig egy csoport sráccal barátkoztam össze. Akárhova megyek, először a fiúk, ismeretlen környezetben, vagy ismerősben, teljesen mindegy.

Lehet úgy barátkozni velük, hogy ne értsék félre. És ehhez fölösleges "gizdulós" szöveg sem kell. Ha barátként akarom, hogy kezeljenek, akkor barátként fognak kezelni, ha ismerkedési szándékkal közeledek valaki felé, akkor pedig úgy kezelnek.

Meg kell találni azt az egyensúlyt, a határvonalat és kész. De még fiatal lehetsz, úgyis belejössz majd, főleg ha sokat lógsz fiúkkal...

21L

2012. szept. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!