Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiábrándultam az ellenkező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándultam az ellenkező nemből. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 23:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hat... Nemed?
2012. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
semmit
2012. szept. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Néha kiábrándítóak, mégis nem tudnék nélkülük élni.

23F

2012. szept. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
maradt a saját nemed
2012. szept. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az ilyen IQ=0 válaszolók kíméljenek. Egyébként nő vagyok. Persze most jöhetnek a felháborodott kommentek, hogy nem minden férfi egyforma blabla. Erre nem nagyon vagyok kíváncsi. :) Egyszerűen irritál amikor utcán feszítve mászkál a rózsaszínpólós bájgúnár, és elhiszi magáról hogy egy Isten. Már azt sem értem az ilyeneknek hogy lehet ennyi önbizalma, de mindegy most nem ez a lényeg...
2012. szept. 25. 23:26
 6/21 anonim ***** válasza:
41%
mielőtt azt állítod, hogy bárki iq0 lenne, talán próbálj meg egy értelmes kérdést feltenni! kötekedős, hisztis, pitbullszuka vagy, inkább a pasik ábrándulnak ki belőled és a magadfajta hisztérikákból!
2012. szept. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy kecskét...
2012. szept. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Itt az IQ=0 nem a válaszolóknak kellene szólnia. Semmi konkrétat nem irtál, csak hogy kiábrándultál az ellenkező nemből. Számtalan oka lehet, még azt sem irtad hogy milyen nemhez tartozol..

Az ilyen diszb*zi srácok meg a mai világ hulladékai. Ez ellen senki, semmit nem tud tenni.

2012. szept. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Gyakori Ferenc ***** válasza:
pihentesd a dolgot. van hogy az ember csalódik az ellenkező nemben. most egy ideig szard le, majd visszajön. ha mégsem jön vissza, és kiderül hogy homoszexuális vagy, hát akkor sincs semmi. lesz akiknek nem fog tetszeni, de azokat magasról le kell tojni. :) Szóval most egyelőre ne foglalkozz az ellennel :)
2012. szept. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

azért mert nem kellesz a jó pasiknak ne ríjáááá :DDD

vagy lehet valamelyik dísz kö*sog tetszett meg és mivel sza*ik rád ezért egyből rohansz panaszkodni a NÉPNEK :DDDD

tuti ez van ha meg nem akkor válogassál innen :D csomó olyan kérdést látok h normális becsületes srác vagyok mégse kell a farkam senkinek nosza kati rajtaaaaa :DDDDDDDDDDDDDD

2012. szept. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!