Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy váróteremben ültünk. Hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy váróteremben ültünk. Hol találjam meg?

Figyelt kérdés

Párszor egymásra néztünk, nekem nagyon tetszett, szerintem én is Neki. :) Azt tudom, hogy ugyanaz a doktornőnk, de a nevét nem tudom. Van egy kis füzetke, amiben a neve benne van (az alapján szólítják a betegeket), de nem néztem meg.

Fekete haja volt, szemüvege és barna naci volt rajta.

Szerintetek?


2012. szept. 26. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Járj gyakrabban orvoshoz.
2012. szept. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj egy e-mailt az orvosnak. :) Ha megírod, hogy ki vagy és miért érdeklődsz a lány neve iránt, szerintem meg fogja mondani.
2012. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem adhatnak ki csak úgy adatokat betegekről. Legalábbis én szájbavágnám a dokit, ha csak valami jöttment bájolgásának kiadná az adataimat (lehet akár ártó szándékú is, most valszeg nem a kérdező, de akárki más), de szerintem ez jogilag sem korrekt.


Buktad, legközelebb ott szólítsd meg, utólag már nem tudsz mit tenni.

2012. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Srác vagy, ugye? Ha ennyire tetszik, miért nem szólítottad meg? Igaz, nem könnyű mindig, hiszen vannak lehetetlennek tűnő helyzetek. Tudom. Ha most újra látnád az utcán, meg mernéd szólítani? Egyébként pedig nincs olyan, hogy ne találj meg valakit. Csak kitartás kérdése, haver! De szerintem lépj túl a dolgon, mert úgyse izgat annyira. Egy ismeretlen csaj... lehet, hogy szép, de sok szép nő van még a világon.
2012. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!