Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik igaz, hogy ha megvan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik igaz, hogy ha megvan egy lánynak nemesik teherbe vagy ha 1-7 nap múlva jön meg, ha nem jut be sok, ha 2-3 napja rendszeresen alkoholt fogyaszt szerintetek?

Figyelt kérdés
vagy ti mikről tudtok?

2012. szept. 26. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te be vagy baszva, vagy csak nem tudsz fogalmazni. De majdnem biztos, hogy terhes vagy.
2012. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TOMAtm ***** válasza:

2 féle nő van,az egyik akkor is várandós lesz ha melléülsz az ágyon,a másik fajtának meg a nehezen jön össze.ha megvan a bajod is simán lehetsz terhes.ha egyetlen életképes sperma is beágyazódik a petédbe terhes leszel,ha ittál alkoholt hanem,ha kevés ment be hanem,ha kimostad hanem.

am meg a lactacyd v mi a neve intim mosóizé-k közt van amivel ha utána kimosod a sunád akkor kiöli őket,de ez sem 100%os sőt...

2012. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha legalább nyolcan legfeljebb huszonhárman élveznek beléd két órán belül
2012. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én arról tudok, hogy ha mindenféle védekezés nélkül szexel az ember, akkor lazán teherbe esik a leányzó.

MINDIG van egy cseppnyi esély ezekre a dolgokra, menstruáció közben is, az alkoholos dolgot még nem is hallottam, az 1-7 napos dolgot meg nem értem...

Ha teherbe estél, némely esetben az első 1-2 hónapban még vérezhetsz, így ez sem egy teljesen biztos jel.

Az "időben kiveszem" kezdetű mondókákban se nagyon bízz. Bár a férfi érzi, hogy mikor jön ki mennyi, de annak is megvan a maga kockázata.

A gumi is kiszakadhat, és a tabletta mellett is estek már teherbe.

Olyan, aki szex NÉLKÜL esett teherbe, csak egy van, és ő is inkább legenda-szinten (Szűz Mária- elnézést a mélyen hívőktől). Így szerintem ez lesz a legbiztonságosabb megoldás.


A többivel szerintem ne nagyon kísérletezz. Mármint, amiket te soroltál fel. A gumi vagy egyéb többé-kevésbé megbízható védekezési módszer az igazi.

2012. szept. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki arról tud,ha nem akarsz teherbe esni,akkor ismerkedj meg a gumival meg a gyógyszerrel!

Ha meg rendszeresen alkoholt fogyaszt akkor jó eséllyel hívják alkesznak!

2012. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

de ha a férfi fogyaszt alkoholt 2-3 napja rendszeresen.

és ha 3-4 éve jött meg először kb. akkor mennyi esélyem van rá? (egy kiszakadásról van szó)

2012. szept. 26. 19:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor is szép eséllyel indultok 1 pozitív tesztre!

Az meg tök mindegy melyikőtök iszik alkoholt nem befolyásolja!!!

2012. szept. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
figy vegyél be eseményutánit. tényleg nem rosszból, de nekünk is kiszakadt a gumi és a barátom nem 2-3 napja ivott akkor, hanem kb egy hete, mert ez Sziget után történt és én terhes vagyok.
2012. szept. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bármikor teherbe lehet esni!!!! Százalékos kisebb-nagyobb esélyek vannak, de bármikor. Én menstruáció alatt estem teherbe (mondjuk mi direkt nem védekeztünk), de éppen egy nagy buli után. Nem értem, hogy az alkoholnak milyen bármiféle befolyása lehet a teherbeesésre? Ha terhes lettél, akkor utána is ihatsz akármennyit, lehet, hogy károsodik a baba, de elvetélni nem fogsz valószínűleg. Ezek nem védekezések és megoldások!!!!! Ha meg kiszakad a gumi, miért nem lehet elmenni egy 72 órás tablettáért, miért itt kell írogatni hülyeségeket? Hemzseg ez az oldal az olyan fiataloktól, akiknek fogalmuk sincs semmiről, de azért részegen, meg orrba szájba szexelnek. Mi történt az elmúlt 10 évben??? Mert nem vagyok idős, és utálok ilyeneket írni, hogy "a fiatalok...", de komolyan. Tájékozódjatok már kicsit a dolgokról, és ne itt sírjatok hülyeségeken!
2012. szept. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!