Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van annak, hogy egy pasi nőcsábász? Hogy tud boldoggá tenni egy pasit az, hogy minden héten más nője van? Nem hiányzik nekik az, hogy legyen egy olyan barátnőjük, akivel tudnak beszégetni stb?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem az intimitás fontos nekik, hanem az izgalom. Ha beszélgetni vágynak, akkor ott vannak a barátok, rokonok satöbbi...

Ez később változhat. Sokan vetnek véget a szertelen életmódnak, mert társra vágynak, akivel elsősorban meg tudnak mindent osztani.

2012. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez olyan,hogy a ri.bancokat hogy tudja boldoggá tenni az,hogy minden héten más pasijuk van?Egyszerű a válasz:nincs lelkük,nem tudnak szeretni.
2012. szept. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hinnye, de h*lye p*csa vagy! A nőcsábász fiúknak a minden héten más nő mellett, van egy állandó csajuk is!
2012. szept. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A szerelem és a szex nem ugyan az ha a szexmiat van velük akor kőnyen cserélgeti őket. Sajnos sokszor hazudnak hogy ágyba vigyék de a csajok meg a pénzűkért teszik ugyenezt vagyis 1-1 az állás
2012. szept. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem kell benne értelmet keresni.

Egyszerű vadászösztön. (nőben is van ilyen)

2012. szept. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát én úgy 2 hónapja még nagyon ilyen voltam. Aztán az "álomnőm" akit több mint 1 éve próbálok beszedni, elkezdett közeledni felém. Azthiszem szerelmes lettem... És néha kiráz a hideg amikor a spanokkal dumálok és hozzámnemillő dolgokat mondok... Hogy válaszoljak a kérdésre, hiányozni nem hiányzik, de jó ha van...
2012. szept. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fiúknak ezt nem kell magyarázni, a lányok meg nem értik meg!
2012. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mivel béna és megtartani egyet sem tud a sok közül, így azt teszi boldoggá hogyha sokkal van.
2012. szept. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ssx 44. Ez nem bizti!
2012. szept. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, magyarázd már meg, mert tényleg nem értem.
2012. szept. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!