Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek úgy őszintén mi értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek úgy őszintén mi értelme?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, régóta járunk. Az egyik munkatársa kikezdett vele, annak tudatában, hogy van barátnője, és a barátom semmilyen érdeklődést nem tanúsít felé. Nem egy különösebben szép nő, átlagos, barátom megmondta neki, hogy bocs, de nagyon nem az esete, és van barátnője, stb.

De a nő nem adja fel, egyfolytában hívja barátomat mindenhová, pedig mindig mindent lemond, és mindig mondja, hogy nem érdekli, meg nem akar semmit tőle, barátkozni sem, szóval nyugodtan keressen mást, ő nem igazán akar vele beszélgetni sem.


Nem vagyok féltékeny, mert nincs mire, engem inkább a nő érdekel, hogy vajon mi készteti erre? Szóval ha engem sorozatban visszautasítanak, akkor nem töröm magam, tudva, hogy teljesen felesleges... Vagy ez csak nekem ilyen érthetetlen? Van aki érti ezt?


2012. szept. 25. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Küldjétek el a búsba.
2012. szept. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos ő is ide jár GYIK-re sírni h mennyire szerelmes mi meg bíztatjuk h ne adja fel, mert van még remény :D


am van akit nem lehet csak úgy lekoptatni. Azt mondod h munkatársa, így ha a párod akar - nem akar akkor is egy légtérben kell vele lennie. Innen már csak akarat kérdése hogy jeleket lássunk minden kis semmiségben :)

2012. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a szép szóból nem ért,durván kell beszélni vele.
2012. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az segítene ha megbeszélne vele egy talit aztán nem menne el...durva lenne, rosszul esne neki de titeket békénhagyna...más kérdés hogy mennyire szarrr lesz neki
2012. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ááá ilyenekre nincs szükség, mert tényleg egyáltalán nem vagyok rá féltékeny és nem is zavar, barátom se foglalkozik vele, engem csak az érdekelt volna, hogy a csaj fejében mi játszódhat le, mikor próbálkozik, hisz tudja, hogy esélytelen.
2012. szept. 29. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!