Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez nektek mennyire számít?

Figyelt kérdés
Arra értem hogy mennyire fontos hogy izmos legyen nektek egy fiú és hogy mennyire.Kort is írjatok légyszi.
2012. szept. 27. 17:34
 1/5 Kuroyuki Hime válasza:

Szerintem nem létfontosságú, hogy ey fiú kigyúrt állat legyen...persze legyen egy bizonyos erőnléte...

de amúgy minden lánynak más jön be szerintem...

(16L)

2012. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem fontos, hogy sportos, izmos teste legyen, mert én magam is sportolok.

21L

2012. szept. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem annyi a lényeg hogy ölelgethessem :D felőlem lehet izom vagy egy kis zsír csak az a lényeg hogy ne legyen piszkafa. 15/L
2012. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem fontos, csak ne legyen betegesen sovány vagy kövér
2012. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a haj a legfontossab egy fiún ugy h én nem nagyon nézem h mennyire izmos :)
2012. szept. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!