Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek miért a beképze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek miért a beképzelt, bunkó pasik kellenek? Miért jó ha tárgyként kezelnek titeket?

Figyelt kérdés

Egyik nagyon jó fiú haverom, nemrég mutogatta a Facebook beszélgetéseit 5 lánnyal..4el kb 1 hétig beszélt folyamatosan az egyikkel viszont egy hónapig. (Persze élőben is sokat beszélgetett velük)


4el bunkózott, írta, hogy mennyire "Isten vagyok" "tudom, hogy lefeküdnél velem" stb..amit eltudsz képzelni..

Ezeket a lányokat levakarni sem tudja azóta sem magáról, pedig már alig köszön nekik az utcán is..


Mindegyik szép lány, van közöttük kitűnő tanuló is..


Az ötödikkel egy hónapig beszélt, az elején bunkó volt akkor a lány tényleg nyomult, tetszett neki a fiú, majd normálisan beszélt vele, szóval udvarolt neki, onnantól kezdve pár napra nem is érdekelte a csajt..Persze, nem akart tőle semmit csak arra akart rámutatni, mennyit ér a normális stílussal..


Tényleg beképzelt amúgy is, de nekem barátom, és nem ez a lényeg.Hanem, miért az kell a csajoknak, ha bunkó tirpákok velük a fiúk? Vagy ha tényleg ez kell, akkor a legtöbb miért sír utána, hogy a fiúk bunkók?



Mondjuk engem nem érdekel olyan téren, hogy 4 éve barátnőm van, de hátha valaki megtudja magyarázni..Mert ha élőben kérdezem, lányismerőseimet akkor mindenki tagadja, de nem egy helyről látom ezt én is, nem csak azért mert a barátom mutatta..



19F



2012. szept. 27. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
ÁLTALÁNOSÍTASZ TE IS!!
2012. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, 100ból 95nek..:)
2012. szept. 27. 20:21
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Női "logika". Azért, mert azt akarják, hogy a bunkó pasi a kedvükért megváltozzon, és így különlegesnek érezzék magukat. Persze, általában nem változik meg, és akkor jön a rinyálás, hogy miért bunkó velük a "pasy". Meg ugye összekeverik a magabiztosságot a bunkósággal, valamint azt hiszik, hogy aki udvarias, kedves, az unalmas. Nők.
2012. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Azért mert emberből vannak. A bunkók lehet, hogy hülyék, de határozottak, és a csajoknak szükségük van arra az érzésre, hogy biztos háttér van mögöttük. Akárcsak a szavannán. A gyenge állatok elesnek, az alfahímek életben maradnak, ennyi.
2012. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy valószínűleg én gondolom rosszul, de azért leírom:

Mi van akkor ha mondjuk a csajszik csak havernak(ha bunkó ha nem) tartják a hapsit, de amint az érzelmeket kezd mutatni feléjük "megijednek" és inkább nem beszélnek vele.

Csak azért írom le, mert, velem már volt ilyen. Sokszor beképzelem, azt hogy egy számomra csak haver fiú kezd belém szeretni. Ilyenkor inkább elkerülöm. Ne kérdezd miért... engem is zavar... és próbálok változtatni rajta. /L

2012. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
Arra van igényük, h megalázzák őket és utolsó ribancként bánjanak velük.
2012. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez fordítva is így van! Sokszor láttam azt, hogy a srác egy bunkó, ronda, kövér nőbe volt szerelmes....Mert nagy a csöcse meg vagány...közben a "nő" a sárba alázta a srácot..Hányszor láttam, te jó isten...

Thát, ti sem vagytok különbbek, tisztelet a kivételnek!!

2012. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem mindig körberöhögtek mert nem vagyok veszekedös, bunkó ri.banc, hanem általában kedves vagyok, és egész jószívű, és túl csunya se, ráadásul vékony...Csoda hogy olyan valakit találtam akinek erre van igénye:) Aki normális nővel akar együtt élni, nem deffektes pitsával:D Ez van:) Amugy a környezetemben van pár ilyen nő, hogy én semmi pézért nem jönnék velük össze mégis kelendőek...Mert sok férfi szenvedni akar...
2012. szept. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Előző, erre is van példa, de azért ez a variáció közel sem annyira általános, mint amit a kérdező leírt.
2012. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Naigen, első koppra a tuskó macsók jönnek be nekünk, aztán ha megvolt az alapos pofáraesés, jöhetnek a kedves papucsok (bocsi, hogy kisarkítottam a két végletet). Párkapcsolati evolúció...
2012. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!