Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért félnek tőlem a fiúk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért félnek tőlem a fiúk? Annyira rémisztő vagyok?

Figyelt kérdés
így külsőre szerintem tök normális vagyok. vagyis.. kicsit duci,hosszu göndör haj, zöld szem. de a beszédem .. hát én ami a szívemen az a számon. szóval én ha találkozok egy ku.va csajjal és el kezd sírni hogy jajj össze törték a szívét én nem vigasztalom meg hanem megmondom neki hogy az az ő hibája stb. de a fiúkkal is ilyen vagyok. ők is sírnak hogy jajj minden csaj ku.va és ha találkoznak egy rendes csajjal dobják őt mert hogy nem tudták meg.ugni. de amúgy a közeli barátaim szerint nagyon aranyos vagyok és visszafogott mert ez csak "álarc". persze ha olyan van akkor befogom a számat meg megvigasztalom de utálom ha valaki magát sajnáltatja. nem vagyok ez a verekedős,erőszakos lány . amúgy még nem akarok semmit csak tök érdekel hogy tényleg ennyire rémisztő lehetek? 15/L

#hjdtgjrsw
2012. szept. 28. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szőke vagy?
2012. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Azért félnek a fiúk tőled mert nem bírják a kritikát.
2012. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem félnék tőled:)
2012. szept. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Küldj képet!
2012. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
barna vagyok :) képet nem küldök nem ismerkedés céljából tettem fel a kérdést bocs :)
2012. szept. 28. 15:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem bírom az ilyen nagypofájú csajokat, akik a dagadtságuk miatti gátlásaikat próbálják azzal ellensúlyozni, hogy másokat aláznak! Pfejjj...
2012. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 yuda ***** válasza:
68%

Két dologra gondolok:

- talán túl határozott a véleményed, stílusod. El tudom képzelni, hogy a veled korú fiúk határozatlanabbak és ez rémíti őket.

- nem tartom szerencsésnek ezt a szívemen a számon hozzáállást. Nagyon vigyázni kell, hogyan beszél az ember és nem szabad nyersen fogalmazni, mert akkor mindenkit megsértesz. Remélhetőleg meg fogod tanulni a finomabb, burkoltabb, árnyaltabb megfogalmazást, különben elijesztesz mindenkit és egyedül maradsz.

Senki nem szereti, ha ráolvassák kerek perec a hibáit. Lehet azt finomabban és nem is kell mindig. Sokszor el kell tűrni az emberek tökéletlenségét és jusson eszedbe, amin még valószínű nem sokat gondolkodtál, hogy te sem vagy tökéletes, és ha rádmászna hosszú távon pár ember, hogy milyen hibáid vannak, te sem fogadnád kitörő lelkesedéssel.

2012. szept. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
(Y)
2012. szept. 28. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!