Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Beleőrülök, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beleőrülök, ha nem lehet az enyém. Ő le se szar. Lemondani róla képtelen vagyok. :- (

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 13:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Sajna összejönni vele ebben az életben nem fogok. Talán majd a következőben. :D


Mondjatok valami jó elfelejtős módszert.

2009. aug. 3. 13:49
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem könnyű helyzet, tudom, én is átéltem már ilyen szitut, de ha nyavalyogsz utána, meg sajnáltatod magad, még rosszabb lesz. Ha így kijelented, hogy képtelen vagy lemondani róla, az azt jelenti, nem is nagyon akarod elfelejteni... Gondold végig, megéri-e hónapokig, esetleg évekig szenvedni valaki miatt, akiről biztosan tudod, hogy sose lesz a tiéd! Közben esetleg más jelentkezők akadhatnak, de te észre sem veszed áket, mert azután az egy után epekedsz, aki le se sz@r, és elszalasztasz egy csomó lehetőséget. Nyitott szemmel járj, vedd észre, ha másnak esetleg tetszel, ismerkedj másokkal! Ha találsz valakit, akibe beleszeretsz és ő viszontszeret, egykettőre elfelejted azt a másikat!
2009. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ugyanigy vagyok énis :((

meghalok egész nyáron csak szenvedek és folyton rágondolok. ő meg egyfolytában szivat egyszer olyan mintha összejöhetnénk aztán meg le se szar :@ mind1 bonyi. és multhéten taliztunk (nem 2esben) és majdnem rávetettem magam. NEMBIROM. csak ugy tudsz felejteni ha jön vki más... de én ugy érzem h nála jobb soha nem fog jönni. el tom képzelni vele az életem :'( bocs h itt rinyálok:D szal együtérzek veled.

ha van sok progid az segit hidd el:) nekem segitett. de most énis szenvedek

am hányéves vagy? fiu/lány?

2009. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy vok vele, szal én is együttérzek...sztem a kérdező lány, pasik nem hinném h ebből nagy ügyet csinálnak. Nekem is olyan tetszik aki le se szar, tényleg csak az segít, ha van más, de most nincs:( Legyél sokat barátokkal, az valamennyire sgít, a sok program, elfoglaltság tényleg jó.
2009. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17:30, én azt tapasztaltam, hogy inkább a pasik csinálnak ilyesmiből cirkuszt, a lányok könnyebben felfogják, ha nincs esélyük. Persze embere válogatja, nem érdemes általánosítani... :)
2009. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17.30 vok, ez érdekes. Te pasi vagy?
2009. aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
19éves vagyok és fiú.
2009. aug. 3. 18:13
 8/12 anonim ***** válasza:
17:57-nek: 17:56 vagyok, én lány vagyok, de volt egy olyan érzésem, hogy a kérdező fű, és bejött :)
2009. aug. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*fiú
2009. aug. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

18:27 gratula :)



Valakinek lenne kedve msnezni közületek? :$

2009. aug. 3. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!