Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » érdemes megpróbálni buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érdemes megpróbálni buliban csajozni?

Figyelt kérdés
14/f menjek el buliba? és próbáljak meg ott csajozni? volt már egy barátnőm, őt kidobtam mert olyant csinált amit nevezhetünk megcsalásnak is, és most szeretnék egy másik barátnőt! menjek el ilyen idősen buliba?
2012. szept. 28. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2012. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kicsit tartalmasabb válaszra vártam, de azé kösz a választ!
2012. szept. 28. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:

"érdemes megpróbálni buliban csajozni?" ha ronda vagy nem

am szvsz várj még egy évet a bulizással

2012. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok ronda! ebben a városban nem túl sok szebb fiú létezik tőlem, ez egy 10.000 lakos él ebben a városban, ezért nem nagyon akarok elmenni se buliba, mert túl kevés az én korombeli csajok a bulikban, sőt alig van!
2012. szept. 28. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyan már, én ronda vagyok, de full részegen még a szép kis aranyos tini lányoknak is bejöttem, ki érti ezt! :D

Bár sajnos amikor kérdezte, hogy nem akarom-e hazakísérni elég durván rámsáztam és megijedt szegényke, úgyhogy elcsesztem a lehetőségemet, haverjaim elküldtek a fenébe, szóval a tanulság, igyatok, de mértékkel azért. :D

2012. szept. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!