Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönne nektek egy olyan srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönne nektek egy olyan srác aki karatézik?

Figyelt kérdés
Nem azért hogy most ott villogna vele, szóba se hozná, de kikeményítené testileg lelkileg és kicsit látszana is rajta. ez imponál, vagy inkább legyek partyb.zi?
2012. szept. 28. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
csajomnak bejött a 15év seiza :)
2012. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nincs vagy/vagy. Csak ettől nem fog bejönni, de ha karatézik biztos elhajtani se fogom miatta. Ha a partib.zi alatt azt érted: hogy helyes és jól néz ki, hát a karatézás nem menti fel ez alól (hogy nézzen jól ki :D)
2012. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"de kikeményítené testileg lelkileg és kicsit látszana is rajta. ez imponál, vagy inkább legyek partyb.zi?"


Ha nekem kellene személy szerint választani: egy teljesen kikeményedett helyett talán inkább a másik. Nem végletekbe gondolkodj. De egy lazább, nem túl kemény. De ez így nem jön le. Nem tudom összességében milyen lenne. Nagyon ne keményedjen ki azért.

2012. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
bejönne, persze :)
2012. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát ha csendben meg akarnám ölelni hátulról, ez meg csett, leüt mint vak a poharat, akkor nem hátrány. De előny se.
2012. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

:D utolsó, lol.


Nem direkt leírtam, hogy élőben nem karatézna, ismerek ilyen srácokat és fel se merül. Viszont valahogy iszonyatosan egyenessé, férfiassá tett engem is. Kicsit konfliktushelyzetben félelmetessé is.

2012. szept. 28. 21:50
 7/14 anonim ***** válasza:
Jaj, az gyengém:$ Ezt imádom a páromban is:$$
2012. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én elkezdtem amúgy és azóta egy sor konfliktushelyzetem van, de eddig még nem ütöttem meg senkit. elég volt a védéseket alkalmaznom, sokan már attól is beszartak.
2012. szept. 28. 21:54
 9/14 A kérdező kommentje:
VOLT, nem van jajj
2012. szept. 28. 21:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is karatézom, de karatés barátom még nem volt. Nem tudom, milyen lenne. Ha lelkileg őt is megedzené, akkor talán kellemes.
2012. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!