Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mennyire számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire számít, hogy egy lányon van-e valamilyen jó illatú parfüm?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 22:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és azt tapasztalom, hogy a természetes, friss, könnyű, olyan most jöttem a zuhany alól tisztaságillatok a legnyerőbbek a másik nem körében. Rengeteg parfümöm van és mindig a friss, egyszerű, tiszta illataimért kapom a legtöbb dicséretet pasiktól. Mondjuk mellesleg én is ezeket szeretem a legjobban, ezek állnak hozzám a legközelebb, pl. a Tommy Girl, Versace: Versense, DKNY... Szerintem az olyan erőltetett dolog, ha egy csaj jól befújja magát valami erős, édes, harsány illattal. Ez olyan, mintha valaki direkt ordítana, hogy vegyél már végre észre, itt vagyok!!!
2012. okt. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!