Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevalljam neki, hogy csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki, hogy csak egy segédmunkás vagyok, vagy ne? Van szakmám, de nem találtam mást. Egy igazi álom nőről van szó, ezért gondoltam, hogy jobb ha hazudok, ha megkérdezi hol dolozom.22/F

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:

ne hazudj.Mond meg milyen szakmád van,és hogy most mit dolgozol.

Nem gáz az.Ha félsz tőle nem kell említeni.Csak akkor mond el ha kérdi.

2012. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
És mit hazudtál hol dolgozol?
2012. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mond azt h : - A napnál vagy fűtő.. tuti állás.. :))
2012. szept. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyon álomnő lehet, ha hazudnod kell neki a munkádról, mert attól félsz hogy lapátra tesz emiatt.
2012. szept. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ne mond el,sajnos nem fog veled maradni lapátra tesz téged azonnal,kezdj el szakmádban dolgozni,egy ilyen nőhöz mutatni kell.
2013. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!