Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek hozzá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá? Egyáltalán van értelme?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, tegnap találkoztam is vele egy buliba (amúgy suliból ismerem). Annyira tetszik, hogy nem merek közeledni, mert félek, hogy elrontanám, és még most tökéletes a szememben de félek, hogyha jobban megismerem akkor ez megváltozik.

Még annyi, hogy ő népszerű, suliban nagyon sokan ismerik, nem tudom, hogy igényeinek megfelelne e egy nem olyan menő srác.


2012. szept. 29. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem felelne meg :(
2012. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legnagyobb hülyeség ha valaki a szerint választ párt magának hogy az menő-e vagy sem. Mért aki menő az különb ember mint a másik??? ha pedig a lány e szerint választ akkor jobb ha nem is foglalkozol vele mert valószínűleg felszínes és sekélyes. nem érdemes pazarolni rá az időt.
2012. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mi van akkor, ha megismered a hiáit, és már nem lesz tökéletes? nem a tökéletes lányt kell keresned, mert ilyen nincs.

szerintem egy próbát megér. mit veszíthetsz? az illúziót hogy ő tökéletes? pff.ugyan.

2012. szept. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!