Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy a 'gyakori szülők' nem ismerik az aranyközéputat?

Figyelt kérdés

Szóval...volt egy ilyen kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__33..


Ez volt az én válaszom: Fuhh nem akarok kritizálni, de te is felelős vagy ebben...nem értem amúgy a 'gyakori szülőket'. Unalmamba gyakran fel járok nézelődni, és tapasztalatom szerint az étt lévő szülők nem ismerik az aranyközéputat. Kicsit 'nem normálisnak' tartom az olyan hozzá álást hogy: minek tiltani, úgyis megteszi napközbe. Ez szörnyű... Oké h dúlnak a hormonok, érdekes h van aki ki tudja várni a megfelelő kort. Meg az is oké, h van aki 14 évesen érett..de egy kis erkölcsi érzelme (vagy h mondjam) lehetne... Viszont az is megdöbbent amikor vkinek nem engedik h pl szőrtelenítse magát, vagy rózsaszínre fesse a körmét (ilyet is gyakran olvastam.) én nagyon hálás vagyok anyának, amiért 'aranyközépúttal' nevelt. Én is meg beszélek anyuval bármit, még azt is elmondom neki mostanába hogy ki tetszik (:


Ha magamhoz viszonyítom, ez nagyon durva. Nekem 13 évesen volt az első csókom (inkább szájrapuszi volt az :D ) viszont hetekig lelki ismeret furdolásom volt, erről anyu nem tudott, én szégyelltem magam e-miatt. Pedig csak két éve volt :D de éreztem h korai!!


Most 15 vagyok, és anya azt mondta hogyha normálisan viselkedek lehet fiúm, de szexről 16 alatt hallani sem akar.... És ÉN sem (:


Szóval sztem ha egy lánygyerek jól meg van nevelve, tudja a tényeket, nem tesz olyat ami korai. Jöhettek most a 'napközbe is lehet' felfogással, MERT ha a lány ad az anyja szavára, ha szereti az anyját, és ha az anyja azt kéri ne tegye meg, a lányt jó esetbe vissza húzza vmi.: a lelki ismeret!


Szóval bocs az offért, csak eszembe jutottak ezek a dolgok.


Egyébként nem feltétlenül lesz k.va, abban az esetben HA kapcsolatba vesztette el (remélem!) talán több ideig is a fiúval marad. (ez lenne a legjobb) és ügyelj a védekezésre (:''


Szóval..mielőtt bárki lehurrogna a kérdés miatt, nem ítélem el azokat akik korán kezdték. (pl legjobb bnőmnek már abortusza is volt 16 évesen, mégsem ítélem el őt) csak egyszerűen, nem értem a 'gyakori szülőket'. Mint ahogyan írtam, gyakran olvasgatom az itt lévő kérdéseket..és észrevettem azt hogy vmelyik szülő mindent tilt, a legapróbb jelentéktelen dolgokat, és van aki azt az elvet vallja h tiltani nem lehet semmit. Én is egyet értek az utóbival, de (tapasztalaptból) tudom, h már 12 évesen is van az embernek nemi vágy...akkor hát neki sem lehet tiltani, meg ő is megteheti napközben is? (:


Szóval csak kíváncsiságból.. Mi a véleményetek?


2012. aug. 30. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy divat lett a szülők körében mindent megengedni, mert már nem szülők akarnak lenni, hanem a gyerek legjobb barija...

Remélem, mire nekem lesz ennyi idős a gyerekem, elmúlik ez a divathóbort.

2012. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!