Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van úgy oda mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van úgy oda mindenki Jessica Albaert? Szerintem nem nagy szám.

Figyelt kérdés

Komolyan nem ertem, mert minden ismerősöm el van tőle ájulva. Szerintem viszont a hetköznapi (paparazzi) fotókon semmi extra, egy átlagos nő. Ja es nem vagyok rá feltekeny, mert sok ismert nőt gyönyörűnek tartok, de nem ertem körülötte ezt a nagy felhajtást.


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. szept. 30. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs körülötte nagy felhajtás. Csak az ismerőseid között.
2012. szept. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem sminkelve sem jön be. Akkor már inkább Mila Kunis.
2012. szept. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megan Fox simán odaveri..mint lány mondom..
2012. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik kifejezetten, de a 3. és 4. képen szerintem jól néz ki. 19/f
2012. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű nő és még az általad berakott legrosszabb képein sem mondanám csúnyának. Ilyen előnytelen képet bármelyik jó nőről találni. Én pedig mint férfi mondom, hogy Megan Fox a nyomába sem ér a műtétei után sem....
2012. szept. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy csúnya, hanem átlagos, semmi különös. Utcán a tömegben biztosan nem szúrnám ki, hogy mennyire szepseges.
2012. szept. 30. 12:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Olyan ártatlan arca van, ezért szép :)
2012. szept. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a lehető legrosszabb legsápadtabb legmásnaposabb képeket raktad fel róla..nem csoda...


Amúgy nekem tetszik, de a másik aki szintén az Megan Fox :)

2012. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem ezek a legrosszabb fotók róla, de epp ez az, hogy nem olyat választottam, ami forgatáson vagy vörös szőnyegen keszült, hanem egy sima hetköznapi kep.
2012. szept. 30. 14:22
 10/11 anonim ***** válasza:

lényegtelen :)


sminken kívül plasztikai műtét nem volt rajta

2012. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!